Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fjisfsifj

Czy odprowadzałybyście 14latkę na wycieczkę szkolną pod szkołę?

Polecane posty

Gość fjisfsifj

Wycieczka na 3 dni, zbiórka 10min przed odjazdem autokaru. Mieszkamy 5min na piechotę do szkoły. Poszłybyście z dzieckiem, czy pozwoliły pójść samej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a normalnie odprowadzasz czy sama chodzi? wg mnie 14 latka to juz duza dziewczyna i nie ma potrzeby odprowadzac jej,zwlaszcza ze mieszka pod szkolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U moich znajomych 12-letnia dziewczyna cały dzień zajmuje się rocznym bratem. Pewnie, że niech idzie sama, co to takiego? Chyba, że bardzo chce, żebyś z nią poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U córki w klasie rodzice przychodzą pomachać 😄 No i zazwyczaj przywożą bagaże jak zielona szkoła. Na 1dniowe jak jadą, to sami i nikt nie macha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
40 minut temu, Gość Gość napisał:

U córki w klasie rodzice przychodzą pomachać 😄 No i zazwyczaj przywożą bagaże jak zielona szkoła. Na 1dniowe jak jadą, to sami i nikt nie macha 😄

nie uwazam,ze to cos zlego,ze rodzic przyszedł pomachac,zwlaszcza jesli dziecku to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

nie uwazam,ze to cos zlego,ze rodzic przyszedł pomachac,zwlaszcza jesli dziecku to pasuje.

Ale ja też macham 😄 Tylko opisałam to jako powszechne zjawisko. Może jest to dziwna klasa, że rodzice i dzieci nie widzą w tym nic złego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ogólnie czternastolatka to już duża dziewczyna i nie potrzebuje odprowadzania przez rodziców, ale jeśli to wyjazd na 3 dni i ma jakieś bagaże ze sobą, np. torbę podróżną, to byłoby jej łatwiej jakby ktoś jej pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie odprowadzała. To znaczy jeśli potrzebuję pomocy z torbami/walizkami to zapytalabym się czy chce pomocy ale tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×