Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dagmaaara742

temat tabu-kto się wypowie

Polecane posty

Gość Dagmaaara742

Jak myślicie,czy są ojcowie lub ojczymowie których podniecają Ich nastoletnie córki  czy pasierbice?A może znajdzie się ktoś odważny kto przełamie ten temat tabu i odważy się napisać choćby anonimowo ,dodam że jestem kobietą ale czasem widzę starszych panów oglądających się za młodziutkimi dziewczynami i nie chce mi się wierzyć że wszyscy są tacy przyzwoici i moralni w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46yo

Co prawda nie mam córki ale szalenie podoba mi się dziewczyna mojego syna: 21 lat, szczupła, wysportowana, pełna energii, wiecznie uśmiechnięta, nawet kokieteryjna. Myślę, że niejeden ojczym rzuca łakome spojrzenie na pasierbicę, w końcu to zupełnie obca osoba tj. niespokrewniona. W kwestii ojców i córek się nie wypowiadam, zdecydowanie odrzucam ten koncept. Jest jakiś powód, dla którego ta kwestia Cię nurtuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsiowy
14 minut temu, Gość 46yo napisał:

Co prawda nie mam córki ale szalenie podoba mi się dziewczyna mojego syna: 21 lat, szczupła, wysportowana, pełna energii, wiecznie uśmiechnięta, nawet kokieteryjna. Myślę, że niejeden ojczym rzuca łakome spojrzenie na pasierbicę, w końcu to zupełnie obca osoba tj. niespokrewniona. W kwestii ojców i córek się nie wypowiadam, zdecydowanie odrzucam ten koncept. Jest jakiś powód, dla którego ta kwestia Cię nurtuje?

 Pewnie ma ochotę na ojczyma, mama do pracy a córcia z ojczymem robotę odwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Gość Dagmaaara742 napisał:

Jak myślicie,czy są ojcowie lub ojczymowie których podniecają Ich nastoletnie

w moim przypadku nie... jest to zupełnie inna relacja - więc nie mam takich ciągot ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, darkeacer napisał:

w moim przypadku nie... jest to zupełnie inna relacja - więc nie mam takich ciągot ...

Za to bzykałeś kobiety które miały dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Za to bzykałeś kobiety które miały dzieci

jeśli były kochankami albo partnerkami to tak ... ale nie ich córki (nawet dorosłe) bo to inna relacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, darkeacer napisał:

jeśli były kochankami albo partnerkami to tak ... ale nie ich córki (nawet dorosłe) bo to inna relacja.

No tak, bzykałeś matki i żony, dla mnie to trochę niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

No tak, bzykałeś matki i żony, dla mnie to trochę niesmaczne

to, że kobieta ma dzieci nie znaczy, że nie może uprawiać seksu a nawet zachodzić w kolejną ciążę. Jakoś nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, darkeacer napisał:

to, że kobieta ma dzieci nie znaczy, że nie może uprawiać seksu a nawet zachodzić w kolejną ciążę. Jakoś nie rozumiem

Masz rację, ale jeśli jest mężatką i ma kochanka to jest to naganne moralnie dla niej i jej kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Masz rację, ale jeśli jest mężatką i ma kochanka to jest to naganne moralnie dla niej i jej kochanka

ale to forum nie jest na temat moralności. Poza tym pytanie dotyczyło innej kwestii. Czy mam pociąg seksualny do córki/córek nastoletnich mojej partnerki. Nie, nie mam traktuje je jak córki i staram się aby miały poczucie, że opiekuje się nimi. Nie są dla mnie obiektem zainteresowania seksualnego nawet jeśli są dorosłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×