Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Słodka zemsta

Polecane posty

Gość Ola

Macie jakieś pomysły na zemstę? Może własne z życia? Zemsta na osobie, która uważa się za lepsza, na osobie która obgaduje i która kiedyś kogoś przesladowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona
4 minuty temu, Gość Ola napisał:

Macie jakieś pomysły na zemstę? Może własne z życia? Zemsta na osobie, która uważa się za lepsza, na osobie która obgaduje i która kiedyś kogoś przesladowala

Bądź ponad to i odpuść. Takie życie, nie psuj go sobie jadem. Bądź lepsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Tak, skok mszczącego się do rzeki, aby mszczony wiedział, że tamtego już nie ma -to mu da do zrozumienia i odbierze radość żywota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy miałam ochotę się zemścić. Najlepszy przykład to starsza siostra mojego partnera. Na początku związku mieszkaliśmy z jego rodziną. Jego siostra na początku była spoko, przynajmniej tak mi się wydawało. Wiedziałam że zdradza swojego partnera z którym ma dzieci i który też z nami mieszkał. Była dobrą znajoma do czasu aż jej coś odwaliło. Zaczęła być zazdrosna że jej brat przestał dawać jej pieniądze których nigdy mu nie oddała. Była zazdrosna że JA zabieram jej brata. Zrobiła nam z życia piekło a więc nasz pierwszy rok nie był idealny. Chciałam się zemścić. Powiedzieć wszystko jej chlopakowi: że się puszcza na prawo i lewo, że gada na niego jaki to on jest. Naprawdę mnie swierzbiło! Jednak tego nie zrobiłam. 

Posłuchaj. Wiem że taka opcja bardzo kusi jednak na prawdę nie warto. Lepiej być lepszą niż ta osoba. Zajmij się swoim życiem bo po takiej zemście możesz tego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×