Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozna

Piersi po ciąży smutek... :(

Polecane posty

Gość Rozna

Witam. Co mogę zrobić z piersiami po ciąży? Sa miękkie, obwisle i widać to nawet w staniku, nie karmię i nie karmiłam. Mam tak jakby dwa puste worki, biore tabletki anty i myślałam, ze coś się poprawi, Ale nic. Robiłyście jakiś zabieg? Albo coś? Może to z biegiem czasu się zmieni? A może jakieś ćwiczenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tu czytaj:

forum.gazeta.pl/forum/w,32203,134584760,134584760,Zanik_gruczolu_piersiowego_po_ciazy.html#p134585824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie miałam obwislych ale małe, powiększyłam implantami, najlepsza decyzja mojego życia. Wejdź na forum operację plastyczne tam jest wątek w którym piszą codziennie kobiety powiększające biust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobna sprawa

Ja mam podobnie autorko. Moze w biustonoszu tego nie widac, ale mialam nieduze, baaardzo przytylam w ciazy i mimo, ze nie powalczylam o laktacje i w pare dni po porodzie przeszlam calkowicie na sztuczne, to szybko wracalam do wagi sprzed ciazy i mam takie obwisle:( Brzydzi mnie to, bo to przez zbyt duzy wzrost wagi, bo piersi bardzo mi urosly:( ale to tez moja wina. A teraz male i puste jak twoje:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozna
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja nie miałam obwislych ale małe, powiększyłam implantami, najlepsza decyzja mojego życia. Wejdź na forum operację plastyczne tam jest wątek w którym piszą codziennie kobiety powiększające biust. 

Operacji się boję. Myślałam o wypełnieniu kwasem hialuronowy tylko czy to coś da przy takich piersiach? W biustonoszu wyglądają jak balon napełniony woda wsadzony do biustonosza... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozna

U góry puste na dole pełne... 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie masz ważniejszych problemów? Pomysl sobie że tu wchodzą ludzie bezdzietni i jest im przykro, że kobiety nie doceniają cudu posiadania własnego dzidziusia i narzekają na piersi... Piersi służą do karmienia nie wyglądania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nosilas dobre biustonosze w czasie ciąży? Czy dałaś skórze się rozciągnąć.  Jestem po 2 ciazach, dwoch karmieniach i po pierwszej trochę mi się zepsuly,  ale po drugiej i karmieniu mam lepsze.  Tylko, że ja właściwie nie ściągam stanikow.  Cały czas były podtrzymywane  jak malaly i naprawdę dobrze wyglądają.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie masz ważniejszych problemów? Pomysl sobie że tu wchodzą ludzie bezdzietni i jest im przykro, że kobiety nie doceniają cudu posiadania własnego dzidziusia i narzekają na piersi... Piersi służą do karmienia nie wyglądania!

Nie skomentuje nawet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie nie wchodzą tu ludzie bezdzietni, bo to forum o ciąży porodzie i macierzynstwie. Raczej ludzi bezdzietnych nie dotyczy ciąża, a tym bardziej poród i macierzyństwo, także temat jak najbardziej w ten dział. Ja tez nie będąc w ciąży myślałam, a co to, a problem... Bezdzietni to raczej na inny dział powinni wchodzić i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

a skoro już tu wchodzą ludzie bezdzietni to niech się liczą z tematami, które dotyczą ciąży i tym co jest po ciąży. Skoro im przykro niech nie wchodzą. Proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja zawsze mialam male i tak zostało.Są mniej jędrne. Jakos mnie to nie martwi za bardzo,ciaza,waga,wiek zmieniaja cialo. Mozna uzywac kremow ujędrniajacych, powiekszyc piersi , nie wiem ile jestes po karmieniu piersią,ale z czasem piersi nabierają jędrnosci. Nie są jak kiedys,ale jest lepiej. Ja tam lubie swoje cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×