Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Osłabione i spowolnione ruchy dziecka w brzuchu (36tc)

Polecane posty

Gość Gość

Od kilku dni ruchy mojego dziecka stały się słabsze,delikatniejsze i wolniejsze. Gdyby sie nie ruszała wcale jechalabym od razu na IP ale rusza się tyle że delikatniej czasem muszę się skupić żeby poczuć ruch. Na powierzchni brzucha też widać je słabiej. Może to dlatego że to już końcówka i ma bardzo mało miejsca. Czy któraś miała podobną sytuację . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Ja tak miałam, ale córka ułożona była miednicowo i miała możliwość kopać tylko w bok brzucha. Pod koniec ciąży właściwie ledwie czułam że się rusza,ale lekarze zapewniali że jest ok. Rodziłam przez cc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

To normalne pod koniec ciąży - dziecko nie ma już miejsca itp. Można o tym przeczytać w każdej książce, aplikacji, usłyszeć w szkole rodzenia... aż dziwne ze Pani o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ruchy sa rzadsze , ale mocniej wyczuwalne. Ja bym pojechala chociaz na KTG i USG nie straszac , takie nagle spowolnienie moze byc sie gdy dziecko owinie szyje pepowina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Moja córka była owinięta pępowina poród naturalny więc nie strasz autorki!!! Wszystko jest ok nic się nie martw, w dniu porodu moje córka prawie nic się nie ruszała naprawdę! Nic się nie martw tylko odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może córka się jakoś inaczej obrócila? Ale nie ma co gdybac, ja bym pojechała dla świętego spokoju na ktg i usg. Ryzykujesz tylko opierdziel, że zawracasz głowę, ale zyskasz spokój o swojego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Może inaczej się obróciła ale była bardzo owinięta...i jak tam autorko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×