Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwina

Zdradziłam chłopaka z obcojrajowcem

Polecane posty

Gość Malwina
10 minut temu, Gość O zgrozo. napisał:

Ja piernicze, kolejny temat zalozony przez koniotrzepa by miec okazje powyzywac Polki. Te tame tematy, zmienia sie tylko kolor skory. Ten sam glupkowaty styl. Pozniej zlatuja sie inne koniotrzepy i maja pozywke, zeby chociaz na chwile poczuc sie lepszymi. Inne osoby tez to zauwazyly.Zenyjace jak facet nisko potrafi upasc.

Przyznaj się, że po prostu mi zazdrościsz egzotycznego kochanka, tego egzotycznego owocu który stanął na mojej drodze. Do tej pory w ustach mam posmak jego egzotycznego ciała. On do tej pory mi pisze, że moja europejska pussy smakowała niesamowicie i chce ją jeść nadal. Aż cała płonę na mysl o Skośnookim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

a szanujesz sie jeszcze? bo nikt inny po tych Twoich wpisach Cię juz nie szanuje. Piszesz to żeby się pochwalić jaka to jesteś cool bo wyrwałaś super egzotyka, a prawda jest taka, że jesteś kolejną, która się puściła. Poprosty dałaś doopy a on wzął bo byłaś łatwa. Oby twój facet sie dowiedział i Cię kopnął, zostaniesz sama abo będziesz z kolejnym koorwiarzem, który Cię zdradzi i zobaczysz "czy to coś złego". nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

a szanujesz sie jeszcze? bo nikt inny po tych Twoich wpisach Cię juz nie szanuje. Piszesz to żeby się pochwalić jaka to jesteś cool bo wyrwałaś super egzotyka, a prawda jest taka, że jesteś kolejną, która się puściła. Poprosty dałaś doopy a on wzął bo byłaś łatwa. Oby twój facet sie dowiedział i Cię kopnął, zostaniesz sama abo będziesz z kolejnym koorwiarzem, który Cię zdradzi i zobaczysz "czy to coś złego". nie pozdrawiam.

Wy mi zazdrościć kobietki, bardzo nieładnie z waszej strony. Wyobraź sobie jaką ja muszę być atrakcyjną kobietą, skoro chcą mnie Tajwańczycy a nawet teraz jestem w kontakcie z Koreańczykiem który chce mnie zabrać do motelu i kupić mi prezent. Już się zgodziłam i bede miała niezapomniana noc za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może egzotyczny azjatycki hiv jeszcze się przyplącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scrv
Dnia 23.05.2019 o 06:24, Gość Godv napisał:

Teraz każdy zdradza to normalne 

Nie każdy, tylko każda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie miej wyrzutów sumienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha
Dnia 23.05.2019 o 00:12, Gość Koneser napisał:

Polki bardzo lubią patologie, nie od dzisiaj to wiadomo. 

Raczej egzotykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×