Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej, w październiku biorę ślub. Temat suknii i dodatków mam już załatwiony  Ale zaczynam szukać pomysłów na paznokcie na ten dzień.. Wiem, że w internecie jest mnóstwo inspiracji, ale moja kosmetyczka u której robię paznokcie (a nie chcę zmieniać, bo jest "sprawdzona") korzysta z lakierów semilaca. Może macie jakieś doświadczenia/ pomysły z tymi konkretnie lakierami? Albo macie miejsce skąd czerpiecie inspiracje?  Suknię będę miała w kolorze jasnej kości słoniowej, więc taka typowa biel odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej jasne kolorki, ew. jakiś motyw odrobinę ciemniejszy, ale dominacja jasnych kolorów 😉  raczej minimalizm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo może manicure z pyłkami? Sprawdź sobie ich fanpage albo instagram, tam są stylizacje z pyłkami, np. Aurora jest super, tylko że znalazłam raczej takie holo i różowe, więc nie wiem czy akurat o to Tobie chodzi. Powodzenia 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem wierna Semilacowi, a stylizacje oglądam na ich stronie ;) 

Na ślub będzie bardzo dobrze wyglądać oraz komponować się z Twoją suknią na przykład stylizacja "Paznokcie ślubne zdobione miłością w rozkwicie!" lub "Jej Wysokość Delikatność" (obie bez problemu znajdziesz na stronie Semilaca) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny 😉

Sprawdziłam sobie semilacowego instagrama i mam już swoje typy 😉 Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, karina.pola napisał:

dzięki dziewczyny 😉

Sprawdziłam sobie semilacowego instagrama i mam już swoje typy 😉 Dzięki!

<3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×