Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jeansy na komunię??

Polecane posty

Gość Gosc

Nie jestem chrzestną, ani matką dziecka komunijnego. Nie kupię teraz eleganckich spodni, te które mam zrobily sie mega luźne. Mam nowe czarne jeansy, do tego biała bluzka z koronką , czarna marynarka i czarne szpilki. Czy tak moze byc? Po prostu żal mi teraz pieniędzy, tyle poszło na prezent i dojazd itd... nie wiem,nie wiem . Jak zawsze na siebie żal wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 To nie żałuj na siebie, bo na siebie trzeba wydawać  w pierwszej kolejności 🙂 A nie masz żadnej ...enki? Myślę,że mozesz pojsc w jeansach w fajnym zestawieniu, ja przynajmniej mam luźne podejście do tego i mi by nie przeszkadzało, ale co ludzie powiedzo to nie wiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem bardzo szczupła i ...enki odpadają, wstydzę się nóg. Nigdy nie zakładam.... ps. Jak się jest matką, to o sobie myśli sie na samym koncu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jestem bardzo szczupła i ...enki odpadają, wstydzę się nóg. Nigdy nie zakładam.... ps. Jak się jest matką, to o sobie myśli sie na samym koncu;-)

...enka może być też dłuższa, zasłaniająca nogi. Teraz znowu w modzie są długości pośrednie, do połowy łydki.

Ostatecznie możesz iść w tym, co napisałaś. Ostatnio na weselu był chłopak w niebieskich zwykłych jeansach. Nie podobał mi się jego strój, no ale czarne spodnie jeszcze ujdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jestem bardzo szczupła i ...enki odpadają, wstydzę się nóg. Nigdy nie zakładam.... ps. Jak się jest matką, to o sobie myśli sie na samym koncu;-)

O sobie na samym końcu? To zmień myślenie, bo jest bzdurne. I mówi to też matka. Jak dzinsybsa gładkie to mogą być, do tego elegancka góra i buty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

Oj tam, chrzestny mojego dziecka przyszedł w jeansach i białej koszuli nawet bez krawata, wyglądał okropnie. 

A na randkę z jakąś dziewczyną ubierał się w eleganckie spodnie, koszule i krawat.

Jak zobaczyłam go w kościele to myślałam, że padnę, ale co mogłam zrobić ??w życiu mi taki jego strój do głowy nie przyszedł. 

Uważam, że będziesz wyglądać bardzo ładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jestem bardzo szczupła i ...enki odpadają, wstydzę się nóg. Nigdy nie zakładam.... ps. Jak się jest matką, to o sobie myśli sie na samym koncu;-)

Mam dwojke dzieci i juz sie oduczylam tego zwyczaju. Owszem, nikt nie jest zaniedbany, ale mój wygląd tez sie liczy. Kiedys kupowalam dzieciom kolejny sweter,koszulkę, kolejne spodnie, zabawkę, z mezem to samo. Fryzjer dla nich najlepszy. A pozniej wyjście na miasto ,a ja nie miałam ...enki, pasujących butów, torebka pamiętająca czasy sprzed ciąży, a dziecko już gada. Fryzjer? Farbowanie w domu, bo gdziez tyle kasy dam za salon. Maz tez jak nowe 5 zł wygląda i wiesz co? O ciebie nikt nie zadba. Wyjdziesz z siebie dla nich, a sama nie będziesz mieć nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Te moje czarny jeansy są długie, gładkie. Żadnych marszczeń, dziur, szarpań itp itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w zeszłym tygodniu byłam na komunii i widziałam w kościele niewiele osób jakoś szczególnie elegancko ubranych, stąd mogę stwierdzić że jeansy ze szpilkami i marynarką będą strojem jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, że taki strój jest jak najbardziej ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A waszym zdaniem koszulka elegancka, marynarka, szpilki to nie jest elegancko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaona

Autorko ubiór jak najbardziej ok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dla mnie to komunia to nie jest jakaś wielka uroczystość. Po drugie kobieta w jeansach plus obcas plus elegancka góra wygląda "formalnie" I elegancko w przeciwieństwie do faceta w jeansach, więc to ujdzie. Ale na marginesie to dla mnie dziwne, żeby w szafie nic nie mieć i później olaboga przed każdą uroczystością. A poza tym ja jestem bardzo szczupła, a jak jestem wręcz chuda, to wtedy najbardziej lubię eksponować nogi. Taka Anka Rubik nóg nie ukrywa, więc nie rozumiem chudych kobiet, które ukrywają nogi. Zresztą dopasowane jeansy również podkreślają chudość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie jestem chrzestną, ani matką dziecka komunijnego. Nie kupię teraz eleganckich spodni, te które mam zrobily sie mega luźne. Mam nowe czarne jeansy, do tego biała bluzka z koronką , czarna marynarka i czarne szpilki. Czy tak moze byc? Po prostu żal mi teraz pieniędzy, tyle poszło na prezent i dojazd itd... nie wiem,nie wiem . Jak zawsze na siebie 

Moim zdaniem fajne zestawienie i możesz śmiało tak iść 🙂 Niedawno chrzciliśmy syna i narzeczony chrzestnej przyszedł w czerwonych spodniach i błękitnej koszuli w kratkę i wyglądał świetnie 🙂 No chyba, że masz taką rodzinę gdzie nawet do niedzielnego obiadu zakładają garnitury to może być nieciekawo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak dla mnie to komunia to nie jest jakaś wielka uroczystość. Po drugie kobieta w jeansach plus obcas plus elegancka góra wygląda "formalnie" I elegancko w przeciwieństwie do faceta w jeansach, więc to ujdzie. Ale na marginesie to dla mnie dziwne, żeby w szafie nic nie mieć i później olaboga przed każdą uroczystością. A poza tym ja jestem bardzo szczupła, a jak jestem wręcz chuda, to wtedy najbardziej lubię eksponować nogi. Taka Anka Rubik nóg nie ukrywa, więc nie rozumiem chudych kobiet, które ukrywają nogi. Zresztą dopasowane jeansy również podkreślają chudość. 

Ja tez nie miałam nic eleganckiego w szafie przed chrztem a to dlatego, że takie okazje u nas są bardzo żadko i po porostu nie chodzę w eleganckich rzeczach. Jeśli autorka niekomfortowo się czuję w ...enkach to nie ma znaczenia dlaczego, nie musi ich zakładać i tyle. Jest dużo innych możliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po prostu nie lubię ...enek i tyle;-) A ubrania eleganckie mam, ale czasami bywa tak, że coś już nie pasuje. A na jedną okazję szkoda mi kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretka55

A kiedy Ty masz tą komunię ? Jutro rozumiem>  Nie no w takim zestawieniu jak opisałac to będziesz wyglądać całkiem spoko 😉 ładnie się jeszcze uczesz do tego, umaluj, biżuteria i będzie elegancko mimo tego, ze będą do tego czarne jeansy. ja akurat na komunie kupiłam sobie ...enke na stronie Nico, była promocja. Ale faktycznie jeśli że się tez czujesz w enkach to nie ma sensu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×