Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
lei83

Maziowa spijajaca kawusie - part 2

Polecane posty

2 godziny temu, Kolorowemarzenia napisał:

To.nie tobie szwankuje. Nie można napisać s.u.k.i.e.n.k.a . Na wszystkich wątkach o mazi każdy komentuje jej kieckie i nigdzie tego słowa całego nie widać. 

 

:classic_ohmy:😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzenka mówi że przerwała marketing i już kursów makijazowych robić tez nie chce 🤣 to nie jej drogą.  Teraz pokochała sport i pewnie zostanie druga chodakowska 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Kolorowemarzenia napisał:

Marzenka mówi że przerwała marketing i już kursów makijazowych robić tez nie chce 🤣 to nie jej drogą.  Teraz pokochała sport i pewnie zostanie druga chodakowska 😂😂😂😂

Do czasu az sport jej sie znudzi i zajmie sie kolejnym "projektem" 😅 Wtedy powie, ze zle sie czuje, bo chora jest przeciez caly czas.  Mam wrazenie, ze ona naprawde liczy na jakas wspolprace z Chodakowska 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lei83 napisał:

Do czasu az sport jej sie znudzi i zajmie sie kolejnym "projektem" 😅 Wtedy powie, ze zle sie czuje, bo chora jest przeciez caly czas.  Mam wrazenie, ze ona naprawde liczy na jakas wspolprace z Chodakowska 😅 

Proszę Cię😁 ona z chodakowska chyba aż tak to się nie rozmarzyla 🙈🙈 

Tak tak już zaczyna jej się przypominać że choruje, wspomina ostanio że ma.problemy z kręgami i migreny. Musiała czytać kafe😂😂

Ale co teraz jej z jej podróżami? Miała tak się dorobić na tym biznesie przez Internet 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszczedzanie przez kupowanie sie nie sprawdzilo, Dubaju nie bedzie 😂 Bedzie podrozowac jak znajdzie sposob na to, jak zarobic i sie nie narobic 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cieszę się ze mogę być częścią kolejnej życiowej zmiany" ????? Ktos cos, bo nie ogarniam 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lei83 napisał:

"Cieszę się ze mogę być częścią kolejnej życiowej zmiany" ????? Ktos cos, bo nie ogarniam 😅

😂 ona chyba sobie coś wyobraża 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W świecie pędu, w świecie sławy i przepychu, lubię najbardziej te chwile,które dzielę z bliskimi ".

Yyyyyyy...czy ja dobrze rozumiem, że maziowa czuję się jak prawdziwa gwiazda i osoba tak popularna....???😯😮😅😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze ona pisze zeby pisac, niekoniecznie z sensem. Wazne zeby uzyc gornolotnych slow, ktorych nie potrafi umiescic w odpowiednim kontekscie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie bedzie nowych filmikow do odwolania" 😆 W piatek byl family time, pewnie zapila i trzezwieje 🤣

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,  a dziś znowu na Instastory ankieta czy ma wstawić filmik 😂 i że tyle osób ją błagało, żeby dalej nagrywała.  Co za pokazówa 😂 żałosna Maziowa .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Marzenka lubi czytac, dlatego dbajmy o tresc i forme. Kobieta douczy sie😌 i przestawiajac nam swoje pustaki lub wishe opowie o skladzie, poda dokladnie nazwe firmy. Im lepiej to zrobi, tym wieksze szanse bedzie miala na jakies prezenty. Ciekawa jestem jak sie nosi ta sportowo-rozowa kombinacja. Czy po praniu sie rozleciala czy tylko rozciagnela. Ile pran wytrzyma. Tkanina est taka cienka. W uszach dzwoni mi ,,tanie mieso jedza psi"  jednak moze warto byloby sprobowac i takie barachlo przetestowac? 4£ a 56£.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czekam niecierpliwie na vloga z nowymi stylowkami👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

a ja na ponowne zdjecie w bialej kiecce, tej z guzikami i rozpierdaczkiem z przodu. Dopiero wtedy ocenie czy schudla.😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Cieszcie sie ze nie wrzuca czystej michy i cwiczen na insta 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Cieszcie sie ze nie wrzuca czystej michy i cwiczen na insta 😜

Ona już nie wróci do ćwiczeń, jedynie będzie mowic ze ćwiczy od czasu do czasu. Ona ma.slomiany zapał do wszystkiego. Chyba że będzie czytać na kafie i da jej to mobilizację 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka

Wkrotce wrzuci powrot do Szkocji, naturalnie z zakloceniamu tak po maziowemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka
Dnia 23.07.2019 o 18:53, Kolorowemarzenia napisał:

Ona już nie wróci do ćwiczeń, jedynie będzie mowic ze ćwiczy od czasu do czasu. Ona ma.slomiany zapał do wszystkiego. Chyba że będzie czytać na kafie i da jej to mobilizację 😂😂😂😂

Alez ona chce miec lepsze samopoczucie, lepsze cialo. Bez zadyszki biegac z plecakiem po zakupy, jak benzynki zabraknie. Rowerkiem mozna tez, tylko czy ona potrafi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Grazynka napisał:

Alez ona chce miec lepsze samopoczucie, lepsze cialo. Bez zadyszki biegac z plecakiem po zakupy, jak benzynki zabraknie. Rowerkiem mozna tez, tylko czy ona potrafi. 

Czy ona ma rower🤔to kosztuje😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

E tam,  mieszkajac na wsi  oprocz aut musisz miec rowery. Mamy piekna okolice, mozna biegac, mozna tez na rowerze jezdzic.  Dzieci sa zawsze chetne na takie eskapady.

😈Tylko ona to chyba biega, w godzinke zrobi z 9 kilometrow, moze wiecej. 😜😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

😈9km na godzine, naturalnie zrobi w marzeniach😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

😈9km na godzine, naturalnie zrobi w marzeniach😜

Przeciez nazywa sie Marzena,  zdrobniale mozna  mowic Marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyzby kolejny stream  czy vlog beda jak Mazia powroci do formy. Kilogramy z wyjazdu musi zrzucic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 3.08.2019 o 10:44, Gość Gosc napisał:

Czyzby kolejny stream  czy vlog beda jak Mazia powroci do formy. Kilogramy z wyjazdu musi zrzucic. 

To jest zenujace zachowanie i pokazywanie się w tym rozowym czyms obciach na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Seksi rozowa Maziowa. Laczki, skarpetki i polprzezroczysty sportowy komplecik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×