Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Drgawki/ trzęsienie się dziecka w brzuchu- 37 tc

Polecane posty

Gość Gość

Kilka dni temu poczułam coś dziwnego coś jakby moje dziecko się trzęsło trwało to dosłownie kilka sekund przypominało właśnie takie drgania/wibracje albo coś jak bardzo bardzo szybko czkawka ale czkawka to nie była na pewno tylko właśnie jakby moje dziecko trzepotało czymś. Dzisiaj rano znowu się to zdarzyło. Troszkę się martwie bo to strasznie dziwne zjawisko  czytałam w Internecie że to normalne ale czy ja wiem 😞 czy któraś z Was miała cos takiego.Końcówka ciąży i ja wariuje każda głupota mnie martwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc d

Tak. Mi się to zdarzało w tej i poprzedniej ciąży.  Dziecko ma jakieś odruchy. Pewnie układ nerwowy się tam ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jankaskakanka

Dokładnie miałam to samo.to drżenia,układ nerwowy jeszcze się rozwija.moja córka miała to jeszcze po urodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skup

Ja również takie coś miałam ,okazało się że syn jest owinięty pępowiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Skup napisał:

Ja również takie coś miałam ,okazało się że syn jest owinięty pępowiną.

O matko teraz to się przeraziłam. Jak to odkryliscie? USG? KTG? Jak to wpłynęło na dalszy rozwój ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa

U mnie w drugiej ciazy tez dziecko czesto tak drzalo. Mialam detektor tetna i czesto sluchalam serca. Corka urodzila sie calkowicie zdrowa. W pierwszej ciazy nie czulam by syn sie trzasl ale po porodzie dosc dlugo drzaly mu raczki i nóżki.  Lekarz mowil ,ze to przez niedojrzaly uklad nerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×