Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniecierpliwiona

Kiedy w końcu urodzę?..

Polecane posty

Gość zniecierpliwiona

Część! Wczoraj minął termin mojego porodu.. już tak mnie meczy ciąża..nie mogę się doczekać maleństwa. Byłam na ktg.. nie widziałam go ale podobno wyszło ok. Na USG główka dziecka już bardzo nisko. Szyjka ma 1.5 cm i jak to ujął lekarz ciasno przepuszcza palec. DIasiaj trochę plamilam na brązowo, pewnie po badaniu .. ciągle twardnieje mi brzuch- wystarczy że wstanę i już twardy. Cały dzień cmi mi podbrzusze jak na miesiączkę. Byłam na spacerze.. dół brzucha bolał, myślę że to nacisk główki .. co o tym sądzicie? Mamy z doświadczeniem proszę opowiedzcie jak u Was wyglądały skurcze porodowe. Ja ciągle mam jakieś.. raz zakloje w środku brzucha przy okazji, raz na dole, CZasami jakby ktoś mocno cały brzuch ściskal..ale to jak widać dalej nie to.. już się nie mogę doczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi zagrozono wywoływaniem porodu, więc zrobiłam sobie maraton po sklepach, sprzątanie, czyszczenie dywanów, wykąpałam się i zaczęły się skurcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona

Chodzę na spacery, sprzątam codziennie.mam wrażenie że będę już zawsze w ciąży 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona

A czy od razu rozpoznałam że to tę skurcze? Roznily się od dotychczasowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×