Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żonka

Mąż, interesy, drugie dziecko, wypalenie zawodowe.

Polecane posty

Gość Żonka

Mogę troszkę się pożalić? Jestem mamą 2,5 letniej dziewczynki, mój mąż pracuje w firmie swojego taty, założył również swoją firmię, ma pomysł na kolejną, do której szuka wspólnka, a właściwie dzisiaj powiedział mi ,,Kochanie ja nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny miałby być moim wspólnikiem. Popatrz jakie fajne dziecko zrobiliśmy wspólnie, możemy zrobić coś jeszcze oprócz drugiego dziecka". Mąż nalega na drugie dziecko, ja panicznie się boje. Mamy chorowite dziecko. Przez najbliższe 2 lata ciąża nie wchodzi w grę. No i dlaczego ja tak jęcze?  Jestem totalnie wypalona zawodowo, mam dosyć wszystkiego. Mój maż pracuje bardzo dużo, boję się jego kolejnego interesu, już teraz śpi po 3-4 godziny, a co będzie dalej? Wszystkie obowiązki domowe i rodzicielskie spadają na mnie łącznie z L4 na chore dziecko. Jak Wy to wszystko ogarniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My pracujemy na etacie, wymieniamy sie opieka i tez mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość D svsv napisał:

Ty niewdzięczna su ko. Masz dziecko o czym marzą setki niepłodnych kobiet i jeszcze wydziwiasz. Histeryzujesz jak jakaś nastolatka. Przestań narzekać i weź się za robotę to ci takie głupoty z budów nie będą przychodzić do tego pustego łba. Oby ci życie pokazało gdzie twoje miejsce nędzna gnido to zobaczysz na cz życie polega. 

Ooo, niezależna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonka
Przed chwilą, Gość D svsv napisał:

Ty niewdzięczna su ko. Masz dziecko o czym marzą setki niepłodnych kobiet i jeszcze wydziwiasz. Histeryzujesz jak jakaś nastolatka. Przestań narzekać i weź się za robotę to ci takie głupoty z budów nie będą przychodzić do tego pustego łba. Oby ci życie pokazało gdzie twoje miejsce nędzna gnido to zobaczysz na cz życie polega. 

Staraliśmy się ponad 1,5 roku, mam za sobą poronienie. Nic nie przyszło od tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

My pracujemy na etacie, wymieniamy sie opieka i tez mam dosc

Czasami jestem na zwolnieniu co 1,5 tygodniu, fakt w pracy idą mi na ręke i pracuje wtedy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goac

Macie kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość D svsv napisał:

Ty niewdzięczna su ko. Masz dziecko o czym marzą setki niepłodnych kobiet i jeszcze wydziwiasz. Histeryzujesz jak jakaś nastolatka. Przestań narzekać i weź się za robotę to ci takie głupoty z budów nie będą przychodzić do tego pustego łba. Oby ci życie pokazało gdzie twoje miejsce nędzna gnido to zobaczysz na cz życie polega. 

Zglosilam do usuniecia ...ko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nenebsb
10 godzin temu, Gość Żonka napisał:

Staraliśmy się ponad 1,5 roku, mam za sobą poronienie. Nic nie przyszło od tak 

1,5 roku???? Rok to standard u zdrowych ludzi wiec nie ośmieszaj się ...ko. Ja się od 10 lat staram i zawsze będę już samotna a moje życie puste wiec przestań się użalać nad sobą niewdzięczna sz mato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Nenebsb napisał:

1,5 roku???? Rok to standard u zdrowych ludzi wiec nie ośmieszaj się ...ko. Ja się od 10 lat staram i zawsze będę już samotna a moje życie puste wiec przestań się użalać nad sobą niewdzięczna sz mato

Za takie obrażanie innych kobiet życzę Ci żebyś nigdy nie zaszła, taka psycholka dziecka mieć nie powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyyyd

Nie bez powodu nie mozesz zajsc w ciaze.  Natura wie co robi,  lepiej by takie prymitywy soe nie rozmnazaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranna
22 minuty temu, Gość Nenebsb napisał:

1,5 roku???? Rok to standard u zdrowych ludzi wiec nie ośmieszaj się ...ko. Ja się od 10 lat staram i zawsze będę już samotna a moje życie puste wiec przestań się użalać nad sobą niewdzięczna sz mato

I bardzo dobrze, że nie możesz mieć dzieci. Takie coś jak Ty nie powinno się rozmnażać. A może to jakaś kara za to jaka jesteś? W każdy razie dobrze Ci tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Badia
14 godzin temu, Gość Żonka napisał:

Staraliśmy się ponad 1,5 roku, mam za sobą poronienie. Nic nie przyszło od tak 

Wogóle dziwię się, że dla takiej gniady udało się zajść w ciążę. Współczucia dla dziecka, ale pewnie z Twoimi genami będzie takim samym/samą ..... Jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość Badia napisał:

Wogóle dziwię się, że dla takiej gniady udało się zajść w ciążę. Współczucia dla dziecka, ale pewnie z Twoimi genami będzie takim samym/samą ..... Jak Ty.

Zamknij pi##zde wywłoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×