Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pankokomo

Ja 34 ona 19 co sądzicie o takiej różnicy ?

Polecane posty

Gość pankokomo

Poznałem przy pomocy Bado ostatnio fajną dziewczynę, jest śliczna, urocza i bardzo elokwentna. Chyba mamy się ku sobie. Co sadzicie o  takiej różnicy wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno z koleżankami zarykuje sie ze śmiechy i robi zakłady ile kasy wyciagnie od tego starca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankokomo
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Na pewno z koleżankami zarykuje sie ze śmiechy i robi zakłady ile kasy wyciagnie od tego starca. 

 Współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

 Do bzykania super cielęcinka! Do stałego związku NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankokomo
12 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Do bzykania super cielęcinka! Do stałego związku NIE!

A dlaczego ? Sprawia wrażenie miłej sympatycznej z którą można fajnie spędzać czas nie tylko w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Na pewno z koleżankami zarykuje sie ze śmiechy i robi zakłady ile kasy wyciagnie od tego starca. 

sama jesteś stara gówniaro:O 

autorze, 19latki raczej są bardzo napalone na dojrzałych mężczyzn, więc bierz, nie pytaj o zgodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, brokeninside87 napisał:

sama jesteś stara gówniaro:O 

autorze, 19latki raczej są bardzo napalone na dojrzałych mężczyzn, więc bierz, nie pytaj o zgodę

Brokuś wie to z własnego doświadczenia. Sama poleciałaby na starego dziada, ale chętnych brak 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I jeszcze do gwałtu namawia. Weź nie pytaj weź mnie siła. A później jej ułomna koleżanka przeżywa życzenia gwałtu na brokułach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Napalone, a jakie interesowne w dobie pogoni za pieniądzem 😕 Dawniej to dziewczyny żyły ideałami i marzeniami, a teraz tylko patrzą komu by tu obciągnąć za kasę. Co nie przeszkadza im udawać dziewic i skamleć o tulaski, przykładem brokułinside. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Brokuś wie to z własnego doświadczenia. Sama poleciałaby na starego dziada, ale chętnych brak 😄

 

Hehe 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, bella napisał:

Nic strasznego jednak może byc tak, ze pójdzie na studia, będzie chciała się bawić i zwiazek z bardziej ustatkowanym męzczyzną zacznie jej przeszkadzać.

 

a twój zmyślony facet ile ma? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Napalone, a jakie interesowne w dobie pogoni za pieniądzem 😕 Dawniej to dziewczyny żyły ideałami i marzeniami, a teraz tylko patrzą komu by tu obciągnąć za kasę. Co nie przeszkadza im udawać dziewic i skamleć o tulaski, przykładem brokułinside. 

Brokuła ubolewa że jest aseksualna bo z chęcia dałaby się wziąć siła Januszowi w typie Korwina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolo

Nie zastanawiaj sie tylko korzystaj. Polki sa na calym swiecie znane ze swojej latwosci i przystepnosci 🙂 jak malolata chce nadstawic szpare to trzeba ladowac szmaciure ile wlezie. Kobieta nie jest do rozmawiania tylko do rzniecia, sprzatania i gotowania. Pamietaj o tym. Jak Ci sie znudzi albo bedzie stara i zuzyta to wyrzucisz szmate na smietnik i znajdziesz nowa, zaden problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Jak dla mnie za dużą, ale jesli Wam nie przeszkadza to spoko... Jesteście pełnoletni : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
6 minut temu, Gość Gość napisał:

a twój zmyślony facet ile ma? 😄

Zazdrosnik lub zazdrosnica? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpel piratka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I jeszcze do gwałtu namawia. Weź nie pytaj weź mnie siła. A później jej ułomna koleżanka przeżywa życzenia gwałtu na brokułach. 

Bo ona robi tu wszystkich w u.j.a. To trollica siedząca na kafe od ponad 10 lat. Niestety są osoby które dają się nabrać na akcje tej prowokatorki (szczególnie te, które piszą tutaj od niedawna). A potem goownoburza pomiędzy przybyszami z kowbojek z jej powodu, od której nawet moje oczy puchną. Sam się dziwię, że ludzie dają się tak wkręcać. Broken teraz robi z siebie słodkiego tygryska, wstawia filmiki że zwierzątkami, ale ja pamiętam akcje jak wyzywała ludzi. Bardzo wulgarnie. Ogromną niechęcią darzy zwłaszcza młode dziewczyny. Sam byłem świadkiem, jak bez żadnych oporów wyzywała je od np. k.u.r.w.

Tak że zanim skoczycie sobie do gardeł bo ktoś broken "coś tam coś tam" napisał, poszperajcie w starych tematach tygrysa sprzed co najmniej 2 lat. Narobiła sobie wrogów, oj narobiła. Może niektórym otworzą się oczy. Ja swoje widziałem i wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, bella napisał:

Myślę, ze wiesz doskonale 😉

 

Gdybym wiedziała, to bym nie pytała. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kumpel piratka napisał:

Bo ona robi tu wszystkich w u.j.a. To trollica siedząca na kafe od ponad 10 lat. Niestety są osoby które dają się nabrać na akcje tej prowokatorki (szczególnie te, które piszą tutaj od niedawna). A potem goownoburza pomiędzy przybyszami z kowbojek z jej powodu, od której nawet moje oczy puchną. Sam się dziwię, że ludzie dają się tak wkręcać. Broken teraz robi z siebie słodkiego tygryska, wstawia filmiki że zwierzątkami, ale ja pamiętam akcje jak wyzywała ludzi. Bardzo wulgarnie. Ogromną niechęcią darzy zwłaszcza młode dziewczyny. Sam byłem świadkiem, jak bez żadnych oporów wyzywała je od np. k.u.r.w.

Tak że zanim skoczycie sobie do gardeł bo ktoś broken "coś tam coś tam" napisał, poszperajcie w starych tematach tygrysa sprzed co najmniej 2 lat. Narobiła sobie wrogów, oj narobiła. Może niektórym otworzą się oczy. Ja swoje widziałem i wiem.

Też widziałam. Z tym ze jej obrońcy pragną atencji i będą bronić każdego zyeba żeby raz pokazać się w dobrym świetle a dwa zrobić ze mnie pedobeara. A broken to dèbilka z którą nie da się porozmawiać jak z normalnym człowiekiem bo rznie głupa i udaje bardziej upośledzona niż jest w rzeczywistości. Damska wersja leżaczek. Ten sam poziom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi też się starsi podobali jak miałam 19 lat, ale kilka lat pózniej już nie, wolę takich o kilka lat starszych od siebie, a nie o prawie 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, bella napisał:

Jestem wierna jednemu, cały czas temu samemu.. 🙂 Miłego dnia!

 

 

Wzajemnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpel piratka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Damska wersja leżaczek. Ten sam poziom. 

Nie sądzę. Moim zdaniem Leżaczek jest mimo wszystko poczciwy i chyba trochę zagubiony. Może nawet jest kolejną ofiarą broken, choć nieświadomą. Ona jest bardzo wyrachowana. Tak ją odbieram, a czytam kafe dłuuuuuugo. Tylko zabieram głos rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kumpel piratka napisał:

Nie sądzę. Moim zdaniem Leżaczek jest mimo wszystko poczciwy i chyba trochę zagubiony. Może nawet jest kolejną ofiarą broken, choć nieświadomą. Ona jest bardzo wyrachowana. Tak ją odbieram, a czytam kafe dłuuuuuugo. Tylko zabieram głos rzadko.

W sumie racja. Ona nim manipuluje a o on się chyba zakochał. Zresztą ona pierdzi do każdego i pisze infantylizmy tulaskowe a jak przychodzi co do czego do ...ala i udaje Greka. I co się gapisz po kryjomu brokuło? Zawsze tylko ferment siejesz i się gapisz na gownoburze które zaczynasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość Gość napisał:

I jeszcze do gwałtu namawia. Weź nie pytaj weź mnie siła. A później jej ułomna koleżanka przeżywa życzenia gwałtu na brokułach. 

ciołu, chodziło mi o zgodę kafeterii. głodnemu chleb na myśli zboczuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, brokeninside87 napisał:

ciołu, chodziło mi o zgodę kafeterii. głodnemu chleb na myśli zboczuszku

Ta. No popacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Kumpel piratka napisał:

Bo ona robi tu wszystkich w u.j.a. To trollica siedząca na kafe od ponad 10 lat. Niestety są osoby które dają się nabrać na akcje tej prowokatorki (szczególnie te, które piszą tutaj od niedawna). A potem goownoburza pomiędzy przybyszami z kowbojek z jej powodu, od której nawet moje oczy puchną. Sam się dziwię, że ludzie dają się tak wkręcać. Broken teraz robi z siebie słodkiego tygryska, wstawia filmiki że zwierzątkami, ale ja pamiętam akcje jak wyzywała ludzi. Bardzo wulgarnie. Ogromną niechęcią darzy zwłaszcza młode dziewczyny. Sam byłem świadkiem, jak bez żadnych oporów wyzywała je od np. k.u.r.w.

Tak że zanim skoczycie sobie do gardeł bo ktoś broken "coś tam coś tam" napisał, poszperajcie w starych tematach tygrysa sprzed co najmniej 2 lat. Narobiła sobie wrogów, oj narobiła. Może niektórym otworzą się oczy. Ja swoje widziałem i wiem.

a co to takie wygadane. nigdzie nie szperać, nigdzie nie wąchać, morda w kubeł, tygrys jest zczepisty, chcesz tulaska?

ja od k'u'r'ew? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Kumpel piratka napisał:

Nie sądzę. Moim zdaniem Leżaczek jest mimo wszystko poczciwy i chyba trochę zagubiony. Może nawet jest kolejną ofiarą broken, choć nieświadomą. Ona jest bardzo wyrachowana. Tak ją odbieram, a czytam kafe dłuuuuuugo. Tylko zabieram głos rzadko.

ja wyrachowana? 😮

Leżaczka trzymam w piwnicy, jakiś królik po nim skacze 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, brokeninside87 napisał:

a co to takie wygadane. nigdzie nie szperać, nigdzie nie wąchać, morda w kubeł, tygrys jest zczepisty, chcesz tulaska?

ja od k'u'r'ew? 😮

Która twoja osobowość teraz przemawia? Przedstaw się. Ja widzę postać tygrysa który wacha swój tyłek i udaje niewinną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpel piratka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

I co się gapisz po kryjomu brokuło? Zawsze tylko ferment siejesz i się gapisz na gownoburze które zaczynasz. 

No właśnie zapomniałem o tym napisać. Sama narobi grandy, a potem się wycofuje gdy robi się jej gorąco koło ogona. Pewnie potem patrzy z dumą jak inni się żrą z jej powodu. Nie popieram tego, żeby nie było, te wojenki są żenujące. Ale to tylko skutki. Przyczyna jest gdzieś indziej, tylko ludziska są zaślepieni strasznie. Zmykam, bo zaraz znowu napiszą że jestem jakaś baba z innego forum i będę musiał znów udowadniać że jestem facetem, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, brokeninside87 napisał:

ja wyrachowana? 😮

Leżaczka trzymam w piwnicy, jakiś królik po nim skacze 😛

Uważaj bo się twoja egzaltowana przyjaciółka obrazi. Ciekawe czemu zawsze broni ułomki z tego forum takie jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

W sumie racja. Ona nim manipuluje a o on się chyba zakochał. Zresztą ona pierdzi do każdego i pisze infantylizmy tulaskowe a jak przychodzi co do czego do ...ala i udaje Greka. I co się gapisz po kryjomu brokuło? Zawsze tylko ferment siejesz i się gapisz na gownoburze które zaczynasz. 

Ze się wtrącę - rzucasz goowno na wentylator i dziwisz się rozrzutem? Poszalej na bmx z gimbazą, to twoje klimaty. Co do gnicia - juz gnijesz, żyjesz i gnijesz mentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×