Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj dowiedziałam się że MOJA TESCIOWA ZAPŁACIŁA Z AMOJĄ SALĘ JEDYNKĘ I ZA PORÓD TJ CESARKE co byscie zrobily

Polecane posty

Gość gość

Myslalam ze u mnie w szpitalu, kiedy zawiezli mnie do sali jednoosobowej, dla każdej rodzącej jest taka sala. Niestety myliłam się. Teściowa zapłaciła za te salę i aby w razie komplikacji od razu robili mi cesarke - zrobili ją.

Mam żal do niej i szczerze mówiąc znienawidziałam ją za to bardziej niż wczesniej. Teraz ona chyba oczekuje ze przyjade do niej z wnukiem bo jej nie zapraszam mimo iz od porodu minely 2,5 miesiaca. Ale za to nie mam zamiaru jej pokazywac go co najmniej kolejne 2,5 miesiaca. Moja mam tez jest zla za to co ona zrobila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Taaa teściowa miała prawo decydować o tobie w szpitalu? Wymyśl coś lepszego. Ahaaaaa! W państwowych nie ma czegoś takiego ze zapłacisz za salke czy cesarke i masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

podziękowałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Prowo to dziwaczka, są przepisy, nikt takich akcji za plecami nie robi chyba że ma męża lekarza a wątpię, głupia krowa tematy wymysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gis

0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranna

A w tej bajce były smoki? Od kiedy to ktoś decyduje za pacjentkę? Jak chcesz pisać prowokacje to wysil się bardziej, bo ta ci nie wyszła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×