Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia208

Były mąż robi problemy!

Polecane posty

Jestem rok po rozwodzie.moj ex to bardzo ciężki człowiek.bił mnie szantażował wyzwiska itd były na porządku dziennym.mimo że jest po 5kierunkach studiów na wysokim stanowisku I mam go za inteligentnego  człowieka emocjonalnie I psychicznie jest z nim ciężko.mial niebieska kartę kilka wyroków.ucieczka od niego I rozwód było cudem. Ale do rzeczy.mieszkam z dziećmi układam swoje życie na nowo.powoli staje na nogi.Ex robi problemy.w domu którym mieszkamy rozwalił na ogródku śmieci po czym wysłał mi smsmy że dzieci mieszkają w syfie  I brudzie. pisze że mnie wyeliminuje.wyzywa poniza pisze do mojej mamy że jestem psychicznie chora i że boi o dzieci.mam pytanie czy któraś z Was tak miała.? Czy polskie prawo policja sad może mi pomóc? Jestem wykonczona. Najpierw kilka lat horroru z nim i nadzieja że po rozwodzie będzie ok.a tu dalej bagno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas

Czy uwazasz ze to forum jest miejscem na rozwiazywanie twoich problemow? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2019 o 16:33, Mia208 napisał:

Jestem rok po rozwodzie.moj ex to bardzo ciężki człowiek.bił mnie szantażował wyzwiska itd były na porządku dziennym.mimo że jest po 5kierunkach studiów na wysokim stanowisku I mam go za inteligentnego  człowieka emocjonalnie I psychicznie jest z nim ciężko.mial niebieska kartę kilka wyroków.ucieczka od niego I rozwód było cudem. Ale do rzeczy.mieszkam z dziećmi układam swoje życie na nowo.powoli staje na nogi.Ex robi problemy.w domu którym mieszkamy rozwalił na ogródku śmieci po czym wysłał mi smsmy że dzieci mieszkają w syfie  I brudzie. pisze że mnie wyeliminuje.wyzywa poniza pisze do mojej mamy że jestem psychicznie chora i że boi o dzieci.mam pytanie czy któraś z Was tak miała.? Czy polskie prawo policja sad może mi pomóc? Jestem wykonczona. Najpierw kilka lat horroru z nim i nadzieja że po rozwodzie będzie ok.a tu dalej bagno 

Ma niebieską kartę, wyroki Ty możesz mieć zaswiadczenie o dobrym stanie psychicznym .Trudno coś doradzić to są szykany, można zgłaszać na policję i gromadzić dowody by potem założyć sprawę o zakaz zblizania się. Trzymaj smsy.Dobrze jest poradzić się prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jol

czy ma zakaz zbliżania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxx

Nagrywaj go za każdym razem i zgłaszaj stalking. Tylko do prokuratury od razu bo policja goowno robi w takich sprawach. Albo do neta wrzucaj jak się zachowuje. Skoro to człowiek na wysokim stanowisku, to zależy mu na opinii. Ja by go załatwiła jego własną bronią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×