Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hiena

Wkurzają mnie wegetarianie.

Polecane posty

Gość Hiena

Zaprasza cie taki na obiad i wie ze jesz mieso ale nic z miesa nie przygotuje tylko postawi te swoje kiełki, tofu i zielenine jak dla królika ale jak ma do ciebie przyjsc to liczy ze tt specjalnie na dwa gary bedziesz gotowac bo on mieska nie dotknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kg jxg
2 minuty temu, Gość Hiena napisał:

Zaprasza cie taki na obiad i wie ze jesz mieso ale nic z miesa nie przygotuje tylko postawi te swoje kiełki, tofu i zielenine jak dla królika ale jak ma do ciebie przyjsc to liczy ze tt specjalnie na dwa gary bedziesz gotowac bo on mieska nie dotknie. 

Dają ci zryc a ty jeszcze narzekasz mendo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiena
Przed chwilą, Gość Kg jxg napisał:

Dają ci zryc a ty jeszcze narzekasz mendo ?

Moze ty zresz jak prawdziwa swinia, ja jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gcgxgx
1 minutę temu, Gość Hiena napisał:

Moze ty zresz jak prawdziwa swinia, ja jem.

Zresz macioro i zamknij ryj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To tu i tamto tez nie dobre...

Czasem można bez mieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Hiena napisał:

Zaprasza cie taki na obiad i wie ze jesz mieso ale nic z miesa nie przygotuje tylko postawi te swoje kiełki, tofu i zielenine jak dla królika ale jak ma do ciebie przyjsc to liczy ze tt specjalnie na dwa gary bedziesz gotowac bo on mieska nie dotknie. 

 to ty tylko mięso jesz na obiad? Nie jestem wegetarianką ale też nie wyobrażam sobie codziennie mięsa jeść do każdego posiłku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiena
2 minuty temu, Gość gość napisał:

 to ty tylko mięso jesz na obiad? Nie jestem wegetarianką ale też nie wyobrażam sobie codziennie mięsa jeść do każdego posiłku. 

U siebie miesa nie jem bo oszczedzam ale jak mnie ktos zaprasza to niech mi syfu jak tofu nie wciska tylko mięcho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiena
7 minut temu, Gość Gcgxgx napisał:

Zresz macioro i zamknij ryj 

Ty zryj jak na swinie przystalo macioro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Hiena napisał:

Zaprasza cie taki na obiad i wie ze jesz mieso ale nic z miesa nie przygotuje tylko postawi te swoje kiełki, tofu i zielenine jak dla królika ale jak ma do ciebie przyjsc to liczy ze tt specjalnie na dwa gary bedziesz gotowac bo on mieska nie dotknie.  

to wypie   rdalay do mnie nie przjdziesz!!! go   vvno dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Hiena napisał:

U siebie miesa nie jem bo oszczedzam ale jak mnie ktos zaprasza to niech mi syfu jak tofu nie wciska tylko mięcho.

dziwię się że ktoś cię wogóle zaprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vshhsh
22 minuty temu, Gość Hiena napisał:

Zaprasza cie taki na obiad i wie ze jesz mieso ale nic z miesa nie przygotuje tylko postawi te swoje kiełki, tofu i zielenine jak dla królika ale jak ma do ciebie przyjsc to liczy ze tt specjalnie na dwa gary bedziesz gotowac bo on mieska nie dotknie. 

Zdychaj ty Góro tłustego mięsa bez mózgu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Hiena napisał:

Zaprasza cie taki na obiad i wie ze jesz mieso ale nic z miesa nie przygotuje tylko postawi te swoje kiełki, tofu i zielenine jak dla królika ale jak ma do ciebie przyjsc to liczy ze tt specjalnie na dwa gary bedziesz gotowac bo on mieska nie dotknie. 

Jak ktoś, kto nie zabija zwierząt i nie chce się do tego przyczyniać, ma gotować mięso dla ciebie? Myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ale krzywdy ci nie robi. 

Tak samo jak ta osoba nie musisz przygotowywać czegoś specjalnie dla tej osoby jeśli ona specjalnie nie robi czegoś dla ciebie. Chociaż no wiesz. Ta osoba nie je czegoś co ty jesz ale ty jesz to co oni jedzą więc nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiena
54 minuty temu, Gość gosc napisał:

to wypie   rdalay do mnie nie przjdziesz!!! go   vvno dostaniesz

Do ciebie to bym nawet przez pomylke nie weszła zołzo parszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiena
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak ktoś, kto nie zabija zwierząt i nie chce się do tego przyczyniać, ma gotować mięso dla ciebie? Myśl.

Nikt nie kaze mu zabijac inteligencjo zerowa. Teraz w sklepie mozna kupic juz gotowe produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cos w tym jest . 

Jak przyjedzie ktoś kto nie je miesa to ludzie często  gotuja cos wege ale w drugą  stronę to juz nie działa . Wegetarianie uważają , ze wszyscy musza zjeść posiłek  bez miesa bo oni tak jedza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiena
11 minut temu, Gość gość napisał:

Cos w tym jest . 

Jak przyjedzie ktoś kto nie je miesa to ludzie często  gotuja cos wege ale w drugą  stronę to juz nie działa . Wegetarianie uważają , ze wszyscy musza zjeść posiłek  bez miesa bo oni tak jedza. 

👍👍👌👌👌💪💪💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiena
31 minut temu, Użytkowniczka napisał:

Taa ale krzywdy ci nie robi. 

Tak samo jak ta osoba nie musisz przygotowywać czegoś specjalnie dla tej osoby jeśli ona specjalnie nie robi czegoś dla ciebie. Chociaż no wiesz. Ta osoba nie je czegoś co ty jesz ale ty jesz to co oni jedzą więc nie widzę problemu

Z grzecznosci wpierdzielam to tofu ktore smakuje jak zmielony szary papier bo potrafie sie zachowac. Nie jem tego bo mi smakuje! Wiec ktos z grzecznosci nie moze mi przygotowac czegos ludzkiego dla czlowieka normalnego? To niech normalnych ludzi nie zapeasza tylko swoja wegetarianska sekte

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
46 minut temu, Gość Hiena napisał:

Nikt nie kaze mu zabijac inteligencjo zerowa. Teraz w sklepie mozna kupic juz gotowe produkty

Za to ty się popisałaś tu inteligencją a nawet jej całkowitym brakiem 😄 Czy ty już jesteś taka durna od urodzenia czy ci za to płacą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Hiena, nie pisz na kobiecym forum bo przynosisz tylko wstyd kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No dobra. A cos sie stanie jak raz tego swojego schabowego nie zjesz? Czy musisz jesc codziennie to mieso ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"No dobra. A cos sie stanie jak raz tego swojego schabowego nie zjesz? Czy musisz jesc codziennie to mieso ?"

Chodzi o to ze ta grzeczność nie  dziala w dwie strony . 

Dla wege musisz zrobić cos  bez mięsa ale w druga stronę juz tacy tolerancyjni nie sa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prowo, ale - jak idę w gościnę do wegetarianina, to jem wszystko i mi smakuje, bo też nie jadam codziennie mięsa 🙂 Niezręcznie jest wtedy, kiedy wychodzimy do restauracji rodzinnie  (taką mamy tradycję urodzinową) i zawsze (czyja by to impreza nie była), to trzeba wybierać restaurację pod wegetarianina, żeby miał duży wybór. W rezultacie nawet jubilat nie może sobie wybrać miejsca, które mu wybitnie pasuje i taki trochę wege "terroryzm" się robi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

"No dobra. A cos sie stanie jak raz tego swojego schabowego nie zjesz? Czy musisz jesc codziennie to mieso ?"

Chodzi o to ze ta grzeczność nie  dziala w dwie strony . 

Dla wege musisz zrobić cos  bez mięsa ale w druga stronę juz tacy tolerancyjni nie sa. 

Ok. Ale wegetarianie miesa nie zjedza. A ci, którzy mieso jedza, to jest nawet wskazane zeby nie robili tego codziennie. 2 - 3 razy w tyg wystarczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No własnie o tym pisze . Byl tu temat gdzie babka byka oburzona bo na jakiejś  tam imprezie nie bylo dan wege . Oczywiście  zaraz jechala po wszystkich bo brak tolerancji i inne bzdury  i inne bzdury . Za to jak idziesz do wegetarian to miesa nie i musisz jesc to co oni i co śmieszne oni nie widza w tym nic złego . 

Ja miesa codziennie nie musze jeść ale na impreie tak czuje taka potrzebę zeby zjesc cos dobrego i mięsnego . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Ok. Ale wegetarianie miesa nie zjedza. A ci, którzy mieso jedza, to jest nawet wskazane zeby nie robili tego codziennie. 2 - 3 razy w tyg wystarczy. "

Ktos ich zmusza do jedzenia  miesa  ?Chodzi o grzeczność. Skoro  ktoś dla nich robi jakieś  obrzydliwe dla mnie tofu to niech oni uszanują  innych i zrobią  dla GOŚCI np  schabowego . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oll

Produkcja miesa jest zabojcza dla srodowiska, wiec rozsadby czlowiek pzrynajmniej je ogranicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wege je i mieso i warzywa wiec to chyba nie problem jak wegetarianin zje u ciebie jakas salatke a inni mieso. Chyba ze jedyne co potrafisz ugotowac to schabowy i nic do tego.  A dla wegetarianina jest problemem moralnym przygotowanie miesa. Nikt normalny nie je tylko miesa. Ja gdybym byla wege nie szykowalabym tofu czy innych egzotycznych skladnikow, bo nie kazdy lubi. Jest mnostwo dan wegetarianskich z "normalnych" skladnikow. Leczo warzywne, makarony, tortille, RYBY... korona ci z glowy nie spadnie jak nie dostaniesz do tego kawalu schabu. Moze schudniesz przy okazji. Ja jem mieso 2-3 razy w tygodniu. Niewielkie porcje wysokiej jakosci. Nie jestem gornikiem przodowym zeby potrzebowac wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie wege je i mieso i warzywa wiec to chyba nie problem jak wegetarianin zje u ciebie jakas salatke a inni mieso. Chyba ze jedyne co potrafisz ugotowac to schabowy i nic do tego.  A dla wegetarianina jest problemem moralnym przygotowanie miesa. Nikt normalny nie je tylko miesa. Ja gdybym byla wege nie szykowalabym tofu czy innych egzotycznych skladnikow, bo nie kazdy lubi. Jest mnostwo dan wegetarianskich z "normalnych" skladnikow. Leczo warzywne, makarony, tortille, RYBY... korona ci z glowy nie spadnie jak nie dostaniesz do tego kawalu schabu. Moze schudniesz przy okazji. Ja jem mieso 2-3 razy w tygodniu. Niewielkie porcje wysokiej jakosci. Nie jestem gornikiem przodowym zeby potrzebowac wiecej.

Ryby to chyba nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiena
1 godzinę temu, Gość oll napisał:

Produkcja miesa jest zabojcza dla srodowiska, wiec rozsadby czlowiek pzrynajmniej je ogranicza

Bardziej niz produkcja miesa 500 + jest szkodliwsze i rozmnazanie ...i. Czlowiek jest wszystkozerny i po to ma kły zeby jesc mieso

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×