Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZwolnionaKobieta

Zwolniono mnie z pracy byś przyczyny

Polecane posty

Gość ZwolnionaKobieta

Cześć dziewczyny! 

W dniu wczorajszym pod koniec pracy , doktor prowadząca poprosiła mnie na rozmowę i oświadczyła ze jesteśmy zbyt inne z charakteru i musi mnie zwolnić z pracy . Powiedziała rzeczy które nie są zgodne z prawda typu: miała Pani opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów , nie kwapiła się Pani do pracy( czyt. Nie lizała mi Pani dupy) . Jest to zupełna nieprawda ponieważ opóźnień sama z siebie nie miałam , ale jak pacjent przychodził 15 min spóźniony na wizytę kontrolna kontrolna która trwa 30 minut a ona zażyczyła przekleić 4 zamki na zębach i uwierzcie ze to nie trwa chwile , to było opóźnienie z 10 minut . Zatrudniła ostatnio takiego chłopaka - geja który zaczął jej wchodzić w tyłek i nadawać na nas jakieś chore rzeczy . Mam umowę na 1/4 etatu , na umówie 600 zł żeby płaciła mniejsze opłaty a pod stołem dawała mi 3400 zł czyli nie Tak mało . Robiłam dodatkowo całe RTG  na które nie mam pozwolenia bo nie jestem lekarzem tylko higienistka stomatologiczna . Dziewczyny jestem w rozsypce bo planowałam dziecko i w poniedziałek mam zamiar testować , boje się ze jestem w ciąży a ta małpa mnie zwolniła . Dziś idę do lekarza po L4 chociaż na tydzień . Mam umowę o prace na czas określony ( do października 2019) . Co byście zrobiły i gdzie zgłosiły takie postępowanie ? Mamuśki liczę na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×