Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wrócic do męża

Polecane posty

Gość gość

Popełniłam najgorszy błąd w swoim życiu i dałabym wszystko by cofnąć czas !! Mam 25 lat a od 4 jestem mężatką , tzn.byłam nią pół roku temu ....Rozwodu z mężem nie mam ale to kwestia czasu . Wracając do początku mojej historii zaznaczę , że wyszłam za mąż za swojego pierwsze seksualnego mężczyznę-mojego męża , którego zraniłam tak bardzo , że przez te 6 miesięcy co byłam w ramionach innego On cierpiał tak mocno , że nawet nie złożył pozwu o rozwód . Wiem jednak , że na dniach to zrobi 😞 ...Wyszłam za mąż jako 21 latka z wielkiej miłości ! Przed pierwsze 4 lata żyłam jak księżniczka w bajce . Mąż był świetnym kochankiem i to z nim poznawałam seks .Niczego mi nie brakowało. Potrafił "zdziałać" cuda w sypialni !! Ale jak to bywa w życiu , nie każda bajka kończy się happy endem ! Zauroczyłam się w innym mężczyznie i będąc pod wpływem alkoholu przespałam się z nim . Przyznałam się mężowi a On zamiast się złościć to zaczął obwiniać siebie ponieważ w tym okresie mieliśmy wyjątkowo mało czasu dla siebie ... Odeszłam od niego i mieszkam teraz z kochankiem .....Wróciła tęsknota do męża i chcę do niego wrócić ! Ale jak Go odzyskać ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę skiepściłaś kobitko. Zaufanie trudni odzyskać. Zraniłaś go i tym bardziej po powiedzeniu mu prawdy poszłaś do kochanka! W momencie gdy wasze małżeństwo się rozpadało, on był zraniony, zdradzony itd ty mieszkalas jakby nigdy nic z kochankiem a teraz ci się przypomniało. Jak ja bym była facetem to może bym ci wybaczyła lub spróbowała od nowa ale tylko wtedy gdybyś tego żałowała. Ty nie żałujesz.

Możesz spróbować mu wszystko wytłumaczyć. Powiedzieć że to była pomyłka. Ale co? Wtedy będziesz kłamała bo właśnie wróciłaś od kochanka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dajmu spokoj laska. Jest mlody znajdzie jeszcze wartosciowa kobiete i z nia zbuduje sobie zycie.

Ty go wcale nie kochalas, nawet nie wiesz co to znaczy..

Polecialas na sex,po 4latach sie znudzilas ,nowy chloptas ,nowe emocje i poszlooo !!!

A teraz okazalo sie ze sex to jednak nie wszystko, obiadki,brudne skarpetki  itp. nie zniklyi chcesz z powrotem wskoczyc w uklad gdzie czulas sie ksiezniczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Myślę że Cię nie przyjmie i słusznie. Odeszła do kochanka. Nie jest różowo, widzisz co stracilas i teraz chcesz odkręcić? Życie to Joe zabawa moja droga. Analogiczna sytuację miałam 5lat temu z eks mężem tyle że to on zachował się jak Ty, i nie tyle po pijaku co na wyjeździe służbowym. Później ten sam scenariusz chciał wrócić ale ja już powiedziałam nie. No i mamy więcej lat bo jiz na ten moment jesteśmy ja świeżo, eks mąż kilka lat starszy po 30. Ciesz się że nie macie dzieci bo by to dla nich była mało komfortowa sytuacjia ja się zdecydowałam z eks mężem i mamy dziecko. A były widuje je raz na jakiś czas z własnej inicjatywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×