Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monia1980

powiększanie piersi implantacji u kogo

Polecane posty

Gość Monia1980

Cześć dziewczyny jestem 2 tygodnie po powiększeniu piersi u dr. Sybilli Piekarskiej  w Bielsko Białej w klinice Sirek , wykonuje równiez operacje w innych miastach. Powiększenie  implantami Mentor pod mięsien  400ml cc z podniesieniem,  ponieważ miałam biust po ciąży więc trochę opadajacy i  asymetrie . Swoje miałam B pod biustem 78cm. Teraz mam duże  D, piękne symetryczne Powiem szczerze że wybierałam 2 lata lekarza który wykona te operację dlatego że to nie same implanty tylko z  plastyką więc tu trzeba było fachowca w swoim zawodzie. Operacja to koszt 17,900zł implanty z podniesieniem dzi plastyka brodawek. Polecam Panią doktor Piekarską  to poważna operacja i ta osoba posiada bardzo duże doświadczenie więc piersi sa piękne , super się goja 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja zabieg powiększenia piersi robiłam u Pani dr Marta Raczkowska-Muraszko https://www.raczkowska.pl/  i bardzo dobry specjalista. Nawet nie myslałam , że tak ładnie mi wyjda. Zawsze miałam dośc małe piersi a teraz wygladaja idelanie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felle

Moja przyjaciółka robiła piersi u dr Pabiańczyka w Krakowie i jest niesamowicie zadowolona. Wygląda też znacznie lepiej, stała się też pewniejsza siebie. Samego zabiegu i chwil zaraz po nie wspomina jakoś przyjemnie, ale mówi że nie żałuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór lekarza to jedno ale moim zdaniem równie ważny jest wybór samych implantów. Warto wybierać te najlepsze jakościowo, które nie dają powikłań a za to zapewniają naturalny efekt. Mentory takie są 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×