Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bgsff

Wycieczka na termy w 1 klasie

Polecane posty

Gość Bgsff

Szkoła organizuje wycieczkę dla wszystkich uczniów na termy.  Mam syna w 1 klasie, nie umie pływać, nawet po dłuższym braku kontaktu z wodą powiedziałabym że się boi wody. Mam dylemat czy posłać go na tą wycieczkę czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korvinka

Ja bym posłała, niech się integruje. Nie ma przecież obowiązku wchodzić do wody. Druga sprawa, co syn sądzi o tym wyjeździe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może będą tylko w płytkiej strefie dla maluchów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz go puścić. Nie wydaje mi się że zaraz babka wrzuci ich na "głęboką wodę". Możesz poprosić nauczycielkę żeby miała na niego oko bo nie umie pływać. Wiesz, wypadki się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jakim cudem twoje 7 letnie dziecko nie potrafi pływać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

jakim cudem twoje 7 letnie dziecko nie potrafi pływać?

Ponad połowa dzieci w tym wieku nie pływa. Pamiętam jak córka była w drugiej klasie i był obowiązkowy basen. Ona już w tym czasie pływała w klubie sportowym, ale pamiętam proporcje więc możesz sobie darować taki ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ponad połowa dzieci w tym wieku nie pływa. Pamiętam jak córka była w drugiej klasie i był obowiązkowy basen. Ona już w tym czasie pływała w klubie sportowym, ale pamiętam proporcje więc możesz sobie darować taki ton.

to co robiłaś ze swoim dzieckiem jak było małe? dlaczego nie ma zajec na basenie na przykład od 5 roku życia? myslalam, ze w naszym kraju to norma ze dzieci maja zajęcia dodatkowe? 

co pewnie angielskiego ani jezyka dodatkowego się tez nie uczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

to co robiłaś ze swoim dzieckiem jak było małe? dlaczego nie ma zajec na basenie na przykład od 5 roku życia? myslalam, ze w naszym kraju to norma ze dzieci maja zajęcia dodatkowe? 

co pewnie angielskiego ani jezyka dodatkowego się tez nie uczy?

Przeczytaj jeszcze raz dokładnie mój wpis. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przeczytaj jeszcze raz dokładnie mój wpis. 

może odpowiedz na moje pytania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

może odpowiedz na moje pytania 

To nie ma sensu, bo pytania były bezzasadne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Bgsff napisał:

Szkoła organizuje wycieczkę dla wszystkich uczniów na termy.  Mam syna w 1 klasie, nie umie pływać, nawet po dłuższym braku kontaktu z wodą powiedziałabym że się boi wody. Mam dylemat czy posłać go na tą wycieczkę czy nie. 

A syn chce jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negfbbdbd

Puść go tylko uprzedź żeby nie szczau do basenu mały ...aszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość gosc napisał:

to co robiłaś ze swoim dzieckiem jak było małe? dlaczego nie ma zajec na basenie na przykład od 5 roku życia? myslalam, ze w naszym kraju to norma ze dzieci maja zajęcia dodatkowe? 

co pewnie angielskiego ani jezyka dodatkowego się tez nie uczy?

Weź się głupia  dzido naucz czytać, napisane jak byk, że dziecko chodziło do klubu sportowego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bgsff

Dziękuję za odpowoedzi. Syn chce jechać, ale nie jakoś strasznie. Gdyby nie pojechał nie byłoby dramatu. 

A nonie pływa, bo nie chciał się wcześniej uczyć pływać. Teraz będzie rozpoczynać lekcje. Poza tym są też inne powody - inne zajecia, ciasny basen, konieczność dowożenia go do innej miejscowości, brak czasu, praca, zmęczenie, ale przed wszystkim niechec syna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość katia

Nie wiem, co w tym szokującego, że ktoś nie potrafi pływać w wieku 7 lat. Są zajęcia dodatkowe, ale - tu niespodzianka - nie tylko jest to basen. Mój syn chodził na angielski i tenis. I tak w wieku 6 lat potrafił grać w tenisa, a nie potrafił pływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×