Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nsbsb

Mamusie czy ukulturalniacie się czasem

Polecane posty

Gość Nsbsb

Np. Chodzicie do teatru, galerii sztuki, na koncert muzyki klasycznej czy raczej spędzacie 24/h ze swoimi dzieciaczkami oglądając x fucktor albo big brother?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tak,chodze do galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

tak,chodze do galerii

chyba handlowej ahahHh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka

Teatr to robię konkubisiowi jak wróci z roboty naprany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość hosc napisał:

chyba handlowej ahahHh 

dokladnie tak. A ty na czym ostatnio byłas w teatrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do teatru nie, do galerii owszem, do muzeum,  jak są ciekawe wystawy. Na koncerty rzadko, zbyt rzadko, ale to brak czasu się kłania  (pracuję wieczorami). Big brothera nie oglądam,  w ogóle telewizora nie mamy. Czytam dużo i stale, z tym że  niekoniecznie jakieś super ambitne pozycje  (ale i nie poziom "50 twarzu Greya")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babsb
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Do teatru nie, do galerii owszem, do muzeum,  jak są ciekawe wystawy. Na koncerty rzadko, zbyt rzadko, ale to brak czasu się kłania  (pracuję wieczorami). Big brothera nie oglądam,  w ogóle telewizora nie mamy. Czytam dużo i stale, z tym że  niekoniecznie jakieś super ambitne pozycje  (ale i nie poziom "50 twarzu Greya")

Taaaa czytasz chyba kafeterie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tak, ale nie robie z tego halo :D mieszkam w duzym pieknym miescie, gdzie caly czas cos sie dzieje. Mamy mnostwo galerii, muzeow, eventow, koncertow..tylko chcieć. Niedawno bylam z synem w muzeum anatomii, bo jest zafascynowany tym tematem, w galerii aktualnie jest Andy Warhol, galerie portretow znam juz na pamiec, podobnie jak National museum, wiec raczej nie chodze,chyba ze oprowadzić gosci, ktorzy do mnie przyjezdzaja. W zeszlym roku bylam na wystawie obrazow Van Gogha, czaje sie na Dali, bo wiem,ze ma przyjechać.  Co do teatru,to nie przepadam,ale w styczniu bylismy na Matyldzie, do ktorej muzyke komponował Tim Minchin. Na dniach ksiazki mielismy okazje poznać autorke dzieciecych ksiazek. Dwa tygodnie temu w moim miejscie byl zlot fanow Gry o tron i Harrego Pottera, bylam ze starszym synem, udalo sie dostac bilety. Muzyka klasyczna to temat daleki od tego co lubie, wole rock i metal, tez zaliczylismy kilka koncertow. Pomijając fakt,ze w sierpniu mamy festiwal i sporo sie dzieje juz od pocżatku czerwca, zawsze zaliczymy jakis stand up.

 

Teraz napisz jak ty sie ukulturalniasz  poza pisaniem postow na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość gość napisał:

Do teatru nie, do galerii owszem, do muzeum,  jak są ciekawe wystawy. Na koncerty rzadko, zbyt rzadko, ale to brak czasu się kłania  (pracuję wieczorami). Big brothera nie oglądam,  w ogóle telewizora nie mamy. Czytam dużo i stale, z tym że  niekoniecznie jakieś super ambitne pozycje  (ale i nie poziom "50 twarzu Greya")

to tak jak my, telewizji nie ma,bo zal mi kasy na ogladanie tego ...izmy co teraz oferuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak, ale nie robie z tego halo :D mieszkam w duzym pieknym miescie, gdzie caly czas cos sie dzieje. Mamy mnostwo galerii, muzeow, eventow, koncertow..tylko chcieć. Niedawno bylam z synem w muzeum anatomii, bo jest zafascynowany tym tematem, w galerii aktualnie jest Andy Warhol, galerie portretow znam juz na pamiec, podobnie jak National museum, wiec raczej nie chodze,chyba ze oprowadzić gosci, ktorzy do mnie przyjezdzaja. W zeszlym roku bylam na wystawie obrazow Van Gogha, czaje sie na Dali, bo wiem,ze ma przyjechać.  Co do teatru,to nie przepadam,ale w styczniu bylismy na Matyldzie, do ktorej muzyke komponował Tim Minchin. Na dniach ksiazki mielismy okazje poznać autorke dzieciecych ksiazek. Dwa tygodnie temu w moim miejscie byl zlot fanow Gry o tron i Harrego Pottera, bylam ze starszym synem, udalo sie dostac bilety. Muzyka klasyczna to temat daleki od tego co lubie, wole rock i metal, tez zaliczylismy kilka koncertow. Pomijając fakt,ze w sierpniu mamy festiwal i sporo sie dzieje juz od pocżatku czerwca, zawsze zaliczymy jakis stand up.

 

Teraz napisz jak ty sie ukulturalniasz  poza pisaniem postow na forum?

a, 3 tygodnie temu wrociłam z Paryza, tez sporo zwiedzilam, oczywiscie odwiedziłam Luwr,Moulin Rouge,Plac Zgody i wieże Eiffla i td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mom

Na wystawy, wernisaze , do muzeow chodze czesto, moze z racji profesji ( architektka). Do teatru i na koncerty o wiele rzadziej, ze 3 razy do roku, na ogól "na znane nazwiska".Duzo czytam,do kina prawie nie chodze, bo dla mnie za głosno i nie lubie ogladac filmów sluchajac chrupania popcornu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×