Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xol

Firma męza

Polecane posty

Gość Xol

Witam. 

Czy mąż moze zatrudnic w swojej firmie zone. Dajmy na to ze jestem stomatologiem i chce zatrudnic zone jako asystentke stomatologa poniewaz nie chcialbym zatrudniac obcej osoby. Czy moge zatrudnic zone i jaka dac jej umowe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xol

Pracuje juz w przychodni dentystycznej na umowe o prace. Chce otworzyc prywatny gabinet prywatny mimo tego nie chce rezygnowac z pracy w klinice. Podobno pracujac w klinice na caly etat nie place zusu tylko pozostaje mi skladka zdrowtona do opalcenoa ponoewaz zus placi ten kto zatrudnia mnie. Jakby to wygladalo w przypadku gdy w klinoce chcialbym zostac tylko na pol etatu? Czy wtedy musialbym olacic zus i w jakoej wysokosci? Lub ile musialbym zarobic netto w przychodni na pol etatu by nie placic zusu jiz w swoim gabinecie. I jak wyglada kwestia zatrudnienia zony wtedy gdy ja nie place zusu tylko klinika w ktorej pracuje. Czy zatrudniajac kogos czyli bedac juz firma nie jednosobowa nie mam mozliwosci nie placenia zusu. Szczerze mowiac pytalem kilku ksoegowych i ich odpowiedzi nie byly takie same wiec licze ze ktos na forum mi cos wyjasni.Reasumujac chcialym pozostajac w klinice na calym etacie lub pol doradzcie jak bedzie mi korzystniej? Otworzyc swoj gabinet i zastrudnic jako asystentke stomatologa swoja zone. Jak bedzie to zrobic najkorzysrniej jaka dac jen umowe i jakie mam skladki wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xol

Ktos cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xol

Ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sami madrzy na kafe a nikt nie wie nic haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhbvhjj

Idź do księgowej, zaplac za poradę, stać cie pajacu wielki dentysto co nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×