Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Do bezpłodnych frustratek i antymatek

Polecane posty

Gość Ania

Nie rozumiem po jakiego grzyba wchodzicie na forum o rodzicielstwie i plujecie jadem. ...alać do psychiatryka !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ania napisał:

Nie rozumiem po jakiego grzyba wchodzicie na forum o rodzicielstwie i plujecie jadem. ...alać do psychiatryka !!!!!!

dobrze że to napisałaś, mogą się trochę jadu nauczyć od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona

To nie bezdzietne są sfrustrowane, a matki, a raczej typowe madki siedzące z dzieckiem w domu, bez zainteresowań i szerszych horyzontów. Taka jest prawda, tyle ile się od nich jadu wylewa to jestem w szoku, a już słownictwo którym operują jest gorsze niż to z rynsztoka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka
19 minut temu, Gość Zaciekawiona napisał:

To nie bezdzietne są sfrustrowane, a matki, a raczej typowe madki siedzące z dzieckiem w domu, bez zainteresowań i szerszych horyzontów. Taka jest prawda, tyle ile się od nich jadu wylewa to jestem w szoku, a już słownictwo którym operują jest gorsze niż to z rynsztoka. 

100% racji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
6 godzin temu, Gość Ania napisał:

Nie rozumiem po jakiego grzyba wchodzicie na forum o rodzicielstwie i plujecie jadem. ...alać do psychiatryka !!!!!!

Takie słownictwo u matki? Wstyd. Co ty tego dzieciaka nauczysz? Wyzwisk i przekleństw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jedna taka jest tutaj. Komentuje każdy wątek po prostu każdy o dziecku lub ciąży. Nie wiem co ją w życiu złego spotkało ale z jednej strony współczuję bo pewnie dziewczyna samotna ale już wiele z nas tutaj zauważyło że to jedna osoba która myśli że jest anonimowa ale no nie jest 😉 nawet 2 dni temu rozmawiałam z koleżanką która również często siedzi na kafe i zauważyła taką osobę, ale nic nie zrobimy. A to że to jedna i ta sama łatwo się domyślić podobnie się podpisuje jak nie tak samo i słownictwo jedno i to samo strasznie prymitywne więc jak widzicie jakiś żałosny komentarze to to od tej jednej i tej samej kobiety. Wydaje mi się że po prostu nie powiodło jej się w życiu i w jakiś sposób wyładowuje swoją frustracje tutaj na każdej matce. Mi by było wstyd pisać to co ona czasem pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja sobie niewyobrażalnym takiej sytuacji ze nie mogę mieć dzieci. Chyba bym zwariowała. Współczuje tej osobie bo jeśli zostanie już do końca życia sama to nic dziwnego ze odreagowuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja to tej osobie współczuję patrzę na moje dzieci i myślę co by było gdybym nie mogła ich mieć ale gdyby padło mi na głowę to bym się udała do psychologa a nie siedziała na forum i dołowała się czytając wątki innych mam staram się to zrozumieć ale to na prawdę nie pomoże. Jestem dobrym człowiekiem i najchętniej bym odnalazła tą osobę i pomogła jej jakoś jak widać że to już problem psychiczny i po prostu współczuję nawet widząc to jakim właśnie jadem pluje we wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do b
6 godzin temu, Gość Ania napisał:

Nie rozumiem po jakiego grzyba wchodzicie na forum o rodzicielstwie i plujecie jadem. ...alać do psychiatryka !!!!!!

Wolność słowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz problem, że ktoś krytykuje roszczeniowe matki, a sama obrażasz bezdzietne? Właśnie takie jak wy pracują na nienawiść do matek, bab w ciąży itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Masz problem, że ktoś krytykuje roszczeniowe matki, a sama obrażasz bezdzietne? Właśnie takie jak wy pracują na nienawiść do matek, bab w ciąży itp.

W punkt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Alicja napisał:

Ja sobie niewyobrażalnym takiej sytuacji ze nie mogę mieć dzieci. Chyba bym zwariowała. Współczuje tej osobie bo jeśli zostanie już do końca życia sama to nic dziwnego ze odreagowuje. 

Chyba gorzej mieć dzieci a i tak zostać samej do końca życia. To musi dopiero być straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo tu takich kobiet na kafe. Albo zazdrosne, niezadowolone z życia, niespełnione. 

Będąc na tym forum tylko sobie szkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Użytkowniczka napisał:

Jest dużo tu takich kobiet na kafe. Albo zazdrosne, niezadowolone z życia, niespełnione. 

Będąc na tym forum tylko sobie szkodzą.

Oczywiście! Nie ma innej opcji. Na bank zazdrosne i nieszczęśliwe. Nie to co matki tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wchodzi tu jeszcze jeden, walczący z feminizmem frustrat. Spędza tu całe dnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Marta napisał:

Jedna taka jest tutaj. Komentuje każdy wątek po prostu każdy o dziecku lub ciąży. Nie wiem co ją w życiu złego spotkało ale z jednej strony współczuję bo pewnie dziewczyna samotna ale już wiele z nas tutaj zauważyło że to jedna osoba która myśli że jest anonimowa ale no nie jest 😉 nawet 2 dni temu rozmawiałam z koleżanką która również często siedzi na kafe i zauważyła taką osobę, ale nic nie zrobimy. A to że to jedna i ta sama łatwo się domyślić podobnie się podpisuje jak nie tak samo i słownictwo jedno i to samo strasznie prymitywne więc jak widzicie jakiś żałosny komentarze to to od tej jednej i tej samej kobiety. Wydaje mi się że po prostu nie powiodło jej się w życiu i w jakiś sposób wyładowuje swoją frustracje tutaj na każdej matce. Mi by było wstyd pisać to co ona czasem pisała.

która? ma jakieś charakterystyczne zwroty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Alicja napisał:

Ja sobie niewyobrażalnym takiej sytuacji ze nie mogę mieć dzieci. Chyba bym zwariowała. Współczuje tej osobie bo jeśli zostanie już do końca życia sama to nic dziwnego ze odreagowuje. 

A mąż, rodzeństwo etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

zacznijmy dzielić ludzi na mądrych i głupich 

a nie na szurnięte madki i nienawidzące świata bezdzietne 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×