Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po kolejnej awanturze niestety ale doszło do tego ze kazałam mu wybierac albo ja albo jego rodzice i rodzeństwo

Polecane posty

Gość Z rana
9 minut temu, Gość gość napisał:

100% racji. Wyrzucaja dzieci z mieszkania zamiast SIE DOGADAC. 3 lata jej nie przeszkadzało i na starosc jej odbiło. Potem nie prosi o szklanke wody. 

Przeszkadzało, tak samo jak w pewnym momencie mi zaczęło przeszkadzać, że ucieka z własnego mieszkania. Mogę mamę ugścic, zaprosić ale zaczęło dochodzić do sytuacji gdzie przyjeżdżała do mnie na tydzień czy dwa, bo miała dość krzyków i wymagań bratowej. I tak, moja ręka też w tym jest, że ich wyrzuciła. Bo nie może być tak, że ktoś ucieka z własnego domu. A, że brat i bratowa nie dorośli do założenia rodziny to tylko ich problem. Nikt nie będzie całe życie wspierał pasożytów. A jak mama poprosi o tę mityczną szklankę wody to podam jej ją ja albo mój drugi brat. A bratowa teraz płaczę jak jej ciężko, że skończyła się darmowa niańka, darmowe obiady, darmowe mieszkanie. Jakoś dziwnym trafem jej matka ich nie przyjęła pod swój dach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagi

ale durne prowo hahahaha

1/10 serio dziecko, wysil się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

100% racji. Wyrzucaja dzieci z mieszkania zamiast SIE DOGADAC. 3 lata jej nie przeszkadzało i na starosc jej odbiło. Potem nie prosi o szklanke wody. 

Hahah. Co może miała dalej utrzymywać pasożytów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żona mojego brata obrażona ze ojciec nie chce zapisać domu na mojego brata i wściekła ze po śmierci ojca brat dopiero dostanie dom w testamencie.

zal mi brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkacie razem a więc powinniście razem wszystko płacić. 

Najlepsze rozwiązanie to wyprowadzic się na swoje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×