Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baba ze wsi małej

Aktualnie najlepszy wózek 2w1. Co polecacie?

Polecane posty

Gość Baba ze wsi małej

Szukam wózka 2w1. Który model według Was jest aktualnie najlepszy? Cena tak do 3 tysięcy. Chciałabym,  zeby był w miarę możliwości lekki. Rodze jesienią, więc gondola musi być taka, która zimą pomieści śpiworek. Jesten ciekawa jakie sa Wasze wybory. Oglądałam już wózek bebetto , anex i bexa. Podoba mi sie tez peg perego. Czekam na Wasze rady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spiworki to do spacerówki się wkłada do gondoli to raczej kocyk. Tak aby dziecko miało jakąś możliwość ruchu a nie leżało jak sardynka  w puszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wózkowa

Ja miałam quinny moodd ale nie każdemu pasuje 3 kołowiec. Choć ja polecam po zablokowaniu przedniego kółka po śniegu prowadzi się jedną ręką.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zależy od potrzeb czy potrzebujesz np. czołg z dobrą amortyzacją i kołami o jeżdżenia po lesie czy coś zwinnego do miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie, zależy gdzie będziesz go używać. Mi zależało na czołgu, bo mieszkam na wsi i dużo tu bezdroży, a kompletnie nie obchodziła mnie waga wózka. Dla kogoś kto mieszka w mieście na 4 piętrze bez windy mój wózek się nie sprawdzi zupełnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba ze wsi małej

Mieszkam w miasteczku ale rzut beretem od Karpacza. Wiadomo jakie to są tereny.  Raczej wszędzie potrzebna dobra amortyzacja. Mieszkam na takim niskim pierwszym piętrze.  Wózka raczej nosić nie będe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowe dni

Odradzam bugaboo i inne kubełkowe. Są fajne  ale tylko do momentu aż dziecko nie chce spać w spacerowce na boku lub brzuszku  - tak się nie da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Ja miałam Jedo Fyn. Nie jest lekki, jednak mieszkam na wsi i zależało mi na tym, by dał radę nawet na polu. 

Podobał mi się z wyglądu, gondola bardzo duża (dwójką dzieci urodzonych zimą), spacerówkę przekladalam z jazdy przód/tył z dzieckiem w środku. Obicia całkowicie ściągalne prałam w pralce.

Byłam zadowolona, choć nie mam porównania. 

Jeszcze sprzedałam po dwojce dzieci, bo nic się nie zepsuło.

A, i jak mi się zdarzyło jechać gdzieś dalej, to po złożeniu i zdjeciu kół (Bardzo latwo) zmieścił mi się do toyoty Yaris 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Xlander move

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania

Ja zakochałam się w cybexie z serii priam, ale cenowo niestety poza moim zasięgiem, ale w sklepie tosia gdzie oglądałam modele luksusowe znalazłam i coś dla siebie więc nie ma tego złego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×