Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ŚwietnaMama

Co robicie z małymi dziećmi?

Polecane posty

Gość ŚwietnaMama

Hej, chciałam Was zaprosić do dyskusji 🙂 Jestem mamą 6 miesięcznego malucha. Zastanawiam się jak spędzacie dzień że swoimi szkrabami? Co robicie, w co się bawicie, może śpiewacie albo czytacie książki? Podzielcie się swoimi pomysłami 🙂

My śpiewamy piosenki, przeglądamy książeczki plus czytam mu książki, często bawimy się na łóżku w łaskotki, przytulanki, akuku etc. Mały sporo bawi się też sam na dywanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DNbsbsh

No właśnie. Spędzamy z nimi czas a nie na kafeterii leniwa gnido 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość DNbsbsh napisał:

No właśnie. Spędzamy z nimi czas a nie na kafeterii leniwa gnido 

Jejku co Ci tak wlazl do du.py? 

Z tego co pamiętam to dzieci w tym wieku dużo śpią. Ja robiłam podobnie plus spacer. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadna nie bawi się z dzieckiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Basen, zajęcia sensoryczne, jakieś spotkania z innymi mamami albo w klubach dla mam aby dzieci poznawały inne dzieci, zoo,  klocki, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Robie swoje, co mam zrobic w domu,a poza tym spacery, polezymy z zabawkami, na macie, ogladamy ksiazeczki, opowiadam wierszyki,jakies wyliczanki. Ale tak szczerze, to wiekszosc czasu zajmuje sie innymi sprawami,a dzieckiem przy okazji. Inne zabawy muszą poczekac w miare jak dziecko bedzie starsze,bo tez zabawy z 6 msc dzieckiem sa bardzo ograniczone. Ze straszym juz mozna pobiegac, pojsc na hulajnoge, hustawki, pobawic sie w piasku, rysowac, malowac, ukladać klocki ,budowac cos z kartonow, ustawić namiot , bawic sie w wodzie.A z dzieckiem ktore ledwo siedzi albo jeszcze nie siedzi to spedza sie czas gugajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SwietnaMama

No właśnie już sama nie wiem co wymyślać, żeby zająć małego. Ostatnio byłam na szkoleniu z pewnego rodzaju zajęć sensoryczych ale to mi się wydaje raczej dla starszych maluchów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Łaskotki powodują dał na ponieważ następuje nagromadzenie bodźców, których małe dziecko nie może zbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Jan napisał:

Łaskotki powodują dał na ponieważ następuje nagromadzenie bodźców, których małe dziecko nie może zbyć.

A tą rewelacje skąd wygrzebales? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co robimy? czekamy aż w piz.du będą samodzielne i wreszcie zajmą się same sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie najlepiej spędza się czas teraz. Ma 1,5 roku. Biega, uczy się mówić, klocki, kredki, ciastolina, gotowanie na niby i na prawdę, plac zabaw, wspólne ćwiczenia, śpiewanie, wierszyki pokazywane, układanki, zabawki, czytanie, naprawianie różnych rzeczy, już łapie udawanie, ma większe poczucie humoru. Jak miała 6 miesięcy, to było w sumie nudno 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmo

To byl dla mnie dobry czas, poniewaz mialam mala głownie przy sobie- w chuscie, na rekach, w wozku, moglam zrobic przy tym wiele swoich spraw, chocby na komputerze, chodzilam z nia na wystawy, do muzeów, podrozowalam pociagiem, samolotem, mała przy piersi, nie było problemu, przy tym oswajala sie z ludzmi i było jej ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×