Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ula

Ciąża ?!

Polecane posty

Gość Ula

Hejka mam pytanie, jestem ok. 10 dni przed terminem miesiączki i pojawił się u mnie bardzo obfity, rozciągliwy(i leisty)i przezroczysty śluz. Dodam ze kilka dni temu juz taki miałam, wiec wydaje się ze to nie może być owulacja. Chciałbym zapytać czy taki śluz mogłyby wskazywać na ciąże? Teoretycznie ostatnią miesiączkę dostałam w terminie i robiłam dwa testy które wyszły negatywnie, aczkolwiek nadal się stresuje:( bardzo proszę o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taki śluz nie musi wskazywać na ciąże... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

10 dni przed okresem żaden test nie wykaże ciąży.

Jak długie masz cykle i czy regularne?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula
8 minut temu, Gość Gość napisał:

10 dni przed okresem żaden test nie wykaże ciąży.

Jak długie masz cykle i czy regularne?

 

Właśnie nie chodzi mi o ten cykl tylko o poprzedni. Dlatego powiedziałam ze miałam okres, ale tyle się naczytałam ze w ciąży jest on możliwy wiec teraz panikuje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Na myśli mam to czy mogłam zajść w ciąże miesiąc temu przed okresem, który dostałam w terminie. Testy robiłam kolejno tydzień po okresie i dwa tygodnie po. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrób betę jak masz stres

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Kłykciny KOŃCZYSTE, wyszukaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bedac w poczatkowej ciazy mialam bardzo duzo sluzu, az mokro ale byl bialy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do daty spodziewanej miesiączki i dopiero wtedy zrób test. 10 dni przed wyjdzie ci każdy negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiesz co, powiem ci, że naprawdę nie ma co doszukiwać się objawów ciąży przed każdą miesiączką. Byłam dwukrotnie w ciąży i dopiero 5 dni po spodziewanym okresie wychodziła blada kreska. Jeśli chodzi o wcześniejsze objawy to może coś tam mnie pobolewało, może śluz był delikatnie inny, ale szczerze mówiąc nie wiem czy po prostu sobie tego nie wmówiłam, bo już kilkakrotnie byłam PEWNA ciąży, a okazywało się, że okres przychodził normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale ona już miała jedna miesiączkę teraz jest w drugim cyklu po ewentualnym zapłodnieniu i ma stres  ze jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale ona już miała jedna miesiączkę teraz jest w drugim cyklu po ewentualnym zapłodnieniu i ma stres  ze jest w ciąży

Tak dokładnie o to mi chodzi. Okres miałam 11.05 i wtedy już myślałam ze jestem w ciąży. Miesiączka mnie uspokoiła tylko na chwile. Tydzień później zrobiłam test który wyszedł negatywny i za kolejny tydzień także i ten tez był negatywny. Teraz obawiam się ze nie wiem było za testy mogły jej nie wykryć ? Poradzicie coś ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×