Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość propaganda zielonej wyspy

Tanio w Polsce? Chyba jaja sobie robicie

Polecane posty

Gość Krystyna
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Zobaczcie ile w Polsce kosztują warzywa!!!

Ile podrożały w porównaniu z zeszłym rokiem!

 

Wuj z warzywami. Ludzie jedzą mięso wołowe i to za bezdurno! Ciastka też są tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Święta prawda. Oni się spodziewają, że skoro w Polsce ludzie zarabiają kilka razy mniej, to i ceny będą tak samo niskie. A tu psikus, niespodzianka - zarobki w Polsce owszem, goowniane, ale ceny praktycznie wszystkiego takie same jak w Niemczech, Austrii, Francji etc.

bo polska to kraj trzeciego świata, pensje bezdurne za to ceny z kosmosu, dlatego kto mógł to już dawno speridolił i nie ma zamiaru wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myk

Dziwne, bo ja tu widzę, że w PL przybywa milionerów! Bogactwo na każdym kroku. Dobrobyt. Tysiące ludzi wracają z emigracji do luksusowych domów, które sobie zbudowali. I kupują najnowsze ekskluzywne samochody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skończ już pieprzyć w kółko to samo.

Płyta ci się zacięła pisowski trollu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

PiS zapewnił nam dobrobyt i dał 500+/bachora a do tego trzynastkę. Co jeszcze chcecie? Przecież to najlepsza partia i wszyscy na nich głosują. Kościół też! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam... haha
1 godzinę temu, Gość Myk napisał:

Dziwne, bo ja tu widzę, że w PL przybywa milionerów! Bogactwo na każdym kroku. Dobrobyt. Tysiące ludzi wracają z emigracji do luksusowych domów, które sobie zbudowali. I kupują najnowsze ekskluzywne samochody. 

Zmień leki, są zdecydowanie za silne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.05.2019 o 02:56, Gość propaganda zielonej wyspy napisał:

Austria czy Luksemburg mają dochody w Euro, czyli 4X takie jak w PL a paliwo prawie taka sama cena po przeliczeniu na PLN, trzeba być półmózgiem nie potrafiąc liczyć. Ich dochody kupują 4X tyle.

https://m.autocentrum.pl/paliwa/ceny-paliw/zagranica/

W PL tylko tańsze kartofle i może cebula 

no właśnie... śmiech na sali! w tym kraju nie da się żyć (chyba, że komuś do "życia" wystarczą te kartofle i cebula...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ

PL pięknieje a ludzie się bogacą że aż hej! No może akurat nie ty, ale w naszym systemie wcale nie chodzi i to, żeby każdemu było dobrze. Masz to na co sobie zasłużyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.06.2019 o 00:41, Gość gość napisał:

no właśnie... śmiech na sali! w tym kraju nie da się żyć (chyba, że komuś do "życia" wystarczą te kartofle i cebula...)

Dlatego kto mógł, to wyjechał. Normalni ludzie mając do wyboru życie albo wegetację na kartoflach, wybierają życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak

A jednak są w PL ludzie, którym dobrze się powodzi i nie odmawiają sobie niczego. Np księża. I to wszystko dzięki tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Księża i działacze PiSu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek

Wybraliście ich to płaćcie. I mordy w kubeł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no pewnie, że sobie jaja robią, tak może pisać tylko jakiś opłacony pisowski trol, albo ewentualnie ktoś, kto poza swój Pacanów nosa w życiu nie wystawił, i też mu tvpis resztę rozumu sformatowała

każdy normalny człowiek wie, że w Polsce pensje są bezdurne, a ceny kosmiczne w stosunku do zarobków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda

Pensje polskie są coraz lepsze. Ale wy nieuki i lenie nie nadajecie się do pracy w atrakcyjnych zawodach, bo nie macie wykształcenia. Ani chwili mi was nie żal. Za swoje błędy trzeba płacić. Rozumiem  wasze rozczarowanie, ale żeby dobrze zarabiać trzeba dobrze pracować! A wy nicponiu leniwe ani jedno ani drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tanio jak cholera :D Tak tanio, że tylko umierać, nie żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Wanda napisał:

Pensje polskie są coraz lepsze. Ale wy nieuki i lenie nie nadajecie się do pracy w atrakcyjnych zawodach, bo nie macie wykształcenia. Ani chwili mi was nie żal. Za swoje błędy trzeba płacić. Rozumiem  wasze rozczarowanie, ale żeby dobrze zarabiać trzeba dobrze pracować! A wy nicponiu leniwe ani jedno ani drugie.

Co to są "atrakcyjne zawody" pisowski trollu?

Nauczyciel? Pielęgniarka?

A wykształcenie w Polsce to już na każdy! Ponad połowa młodych ludzi ma wyższe wykształcenie - dla porównania - w UK wyższe wykształcenie ma "aż" 13%!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

Młodzi ludzie mają pracować w PL a nie włóczyć się po świecie. Tutaj na miejscu mają wszystko czego potrzeba do godnego życia. Nawet ich zarobki bardzo się ostatnio poprawiły,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tanio to jest na zachodzie, gdzie ceny są takie same jak w Polsce, a pensje co najmniej 4 razy większe (minimalne są rzędu 4000 zł NETTO...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tanio to jest na zachodzie, gdzie ceny są takie same jak w Polsce, a pensje co najmniej 4 razy większe (minimalne są rzędu 4000 zł NETTO...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Krystyna napisał:

Młodzi ludzie mają pracować w PL a nie włóczyć się po świecie. Tutaj na miejscu mają wszystko czego potrzeba do godnego życia. Nawet ich zarobki bardzo się ostatnio poprawiły,

Ha ha ha ha ha

Aż mi się zajady że śmiechu porobiły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Ha ha ha ha ha

Aż mi się zajady że śmiechu porobiły!

No bo się poprawiły...ale tylko tym, co z Polski wyjechali w 3,14zdu :D Reszta jak wegetowała tak wegetuje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Polacy mają pieniądze! Odkładają, bo pensje są już wysokie i inwestują w nieruchomości. Kupują np mieszkania własnościowe za gotówkę. Nawet nie biorą kredytu, bo rodzice pomogą zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja też staram się odłożyć conajmniej 500zł/mc. Czasem udaje mi się odłożyć więcej. To nie dużo, ale zawsze coś. Dzięki Bogu w PL wszystko jest tanie więc odłożenie niewielkiej sumy nie jest problemem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Tanio w Polsce"... Żart stulecia normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 godziny temu, Gość gość napisał:

No bo się poprawiły...ale tylko tym, co z Polski wyjechali w 3,14zdu :D Reszta jak wegetowała tak wegetuje/

No właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myk
4 godziny temu, Gość Marta napisał:

Ja też staram się odłożyć conajmniej 500zł/mc. Czasem udaje mi się odłożyć więcej. To nie dużo, ale zawsze coś. Dzięki Bogu w PL wszystko jest tanie więc odłożenie niewielkiej sumy nie jest problemem. 

A ja odkładam trochę więcej, ale mam dobrze płatną pracę. Jak się chce, to można oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.06.2019 o 18:10, Gość gość napisał:

Wolę sama już teraz żyć w dostatku, i w dostatku wychowywać dzieci. Czyli nie w Polsce. A ty sobie zasuwaj za te grosze, skoro ci nie przeszkadza, że jesteś tanią siłą roboczą a twoje wnuki co najwyżej będą mogły się podpisywać "dziad z dziada pradziada".

No właśnie. Polska jest po prostu i zwyczajnie cholernie droga bo pensje polskie są cholernie niskie. 

I ja nie wiem, co to za myślenie: zaperidalać za te grosze, licząc, że może dla za dwa pokolenia coś się cudem zmieni.  Po cholerę, skoro wystarczy kupić bilet na samolot i zmienić to od razu, przeżyć życie normalnie a nie dostawać jałmużnę zamiast pensji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigracyjna pułapka

Za granicą zawsze jest się obcym i odludkiem, ale niestety po powrocie z zagranicy w PL jest się obcym i odludkiem. Czyli emigrant ma przesrane po wyjeździe a potem też po powrocie. Nigdy już nigdzie nie będzie się czuł dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
9 godzin temu, Gość emigracyjna pułapka napisał:

Za granicą zawsze jest się obcym i odludkiem, ale niestety po powrocie z zagranicy w PL jest się obcym i odludkiem. Czyli emigrant ma przesrane po wyjeździe a potem też po powrocie. Nigdy już nigdzie nie będzie się czuł dobrze.

A jak zostanie w Pl to dopiero ma przesrane. Ryje caLe życie za bezdurno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×