Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem jak wrócę do domu z dzieckiem po porodzie :(

Polecane posty

Gość gość

Dojazd do szpitala jeszcze jak Cię rozumiem...ale powrót nie mam pojęcia jak. Dojazd do mojej miejscowości jest tylko z 1 strony, przez rzekę, mostem. Nie wiem jak wrócić. Do tego córka będzie za mała aby przelewac jej przed przejazdem wosk - bo gdzie? W szpitalu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co? Jaki wosk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki riki

Coo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cfggg

Zostaw ja w szpitalu, bedzie miala szanse na matke nie-...ke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aster

Jaki wosk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskara

No ale ty nie wiesz, że w szpitalach są jednorazowe pojemniczki z woskiem, takie jak z mlekiem modyfikowanym, w razie potrzeby rodzice mogą skorzystać, gdzieś ty się uchowała? Przecież wiadomo, że ociotanie to realne zagrożenie, i szpitale mają w umowie z NFZ zapobieganie jego skutkom, to dzięki polityce naszych światłych władz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość maskara napisał:

No ale ty nie wiesz, że w szpitalach są jednorazowe pojemniczki z woskiem, takie jak z mlekiem modyfikowanym, w razie potrzeby rodzice mogą skorzystać, gdzieś ty się uchowała? Przecież wiadomo, że ociotanie to realne zagrożenie, i szpitale mają w umowie z NFZ zapobieganie jego skutkom, to dzięki polityce naszych światłych władz :)

Dokładnie z poza tym zamiast wosku można użyć watę, tez macie problemy  ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość maskara napisał:

No ale ty nie wiesz, że w szpitalach są jednorazowe pojemniczki z woskiem, takie jak z mlekiem modyfikowanym, w razie potrzeby rodzice mogą skorzystać, gdzieś ty się uchowała? Przecież wiadomo, że ociotanie to realne zagrożenie, i szpitale mają w umowie z NFZ zapobieganie jego skutkom, to dzięki polityce naszych światłych władz 🙂

Możesz wyjaśnić o co chodzi. Ja też się uchowałam na bezludziu itd, a raczej rodziłam trochę wcześniej niż ty, to skąd mam to znać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
41 minut temu, Gość gość napisał:

Dojazd do szpitala jeszcze jak Cię rozumiem...ale powrót nie mam pojęcia jak. Dojazd do mojej miejscowości jest tylko z 1 strony, przez rzekę, mostem. Nie wiem jak wrócić. Do tego córka będzie za vmała aby przelewac jej przed przejazdem wosk - bo gdzie? W szpitalu? 

Helikopter wynajmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Możesz wyjaśnić o co chodzi. Ja też się uchowałam na bezludziu itd, a raczej rodziłam trochę wcześniej niż ty, to skąd mam to znać? 

Mam nadzieje ze to żart - matko w jakim średniowieczu my żyjemy, No ludzie zeby takich podstaw nie wiedzieć 

A taki wosk w szpitalach to nigdy nie wiadomo co oni tam dają, te koncerny. Lepiej jakiś swojski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie kumam

Ale o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Nie kumam napisał:

Ale o co chodzi?

No wosk może być czymś specjalnie  zatruty, jak szczepionki na autyzm 

dlatego lepiej dawać swój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic nie zrozumiałam, ale domyślam się, że jest jakiś zabobon mówiący, że z niemowlęciem nie wolno mostem przez rzekę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahah

Jaki kierwa wosk?o czym wy mowicie hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×