Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Po co to

Ciaza Krupy zalosne

Polecane posty

Gość Po co to

Wiecie co ja lubilam ja, a raczej byla dla mnie neutralna ale powoli zaczal sie robic teatrzyk z jej brzuchem w roli glownej ktory bardzo mnie smieszy. Nie ma to jak wstawiac zdjecia z brzuchem ktorego jeszcze nie ma i sie podniecac. Ja jestem zaraz w 20 tygodniu a nie mam ani jednego zdjecia brzucha bo jeszcze wygladam jakbym sie obiadla w mcdonaldzie. Takie fotki to i bez ciazy mozna robic. Co 3 polka z nadwaga moze mowic ze jest w ciazy. Zaraz wyjda 3 ksiazki o macierzynskie autorstwa Pani Joanny, zanim jeszcze ten brzuch sie pojawi. A o dalszych losach wole nie myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hola

Hahahah, dobre🤣🤣🤣 zgadzam się ze to zabawne, ale niech się kobieta cieszy, co mi do tego, długo czekała to oszalała. Przynajmniej nikogo nie wyzywa na forach typu kafeteria 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale każda gwiazda jak ogłosi że jest w ciąży to robią zdjęcia jej płaskiego brzucha i się podniecają że o matko jaki brzuszek a tam nic a jak już to bardziej wygląda jakby lekko ją wzdęło  więc nie ma co się przyczepiać jej bo tak jest zawsze. Jak świat się dowiedział że Meghan jest w ciąży to też były artykuły pt: ,,Meghan z ciążowym brzuszkiem" wchodziło się w to a tam ona z zupełnie płaskim brzuchem i tak jest dokładnie z każdą gwiazdą. Oni w ten sposób zwracają uwagę ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez
2 minuty temu, Gość Hola napisał:

Hahahah, dobre🤣🤣🤣 zgadzam się ze to zabawne, ale niech się kobieta cieszy, co mi do tego, długo czekała to oszalała. Przynajmniej nikogo nie wyzywa na forach typu kafeteria 😂😂😂😂

Ja tez dlugo czekalam a nie zadreczam ani fb ani bliskich. No dobra moze jednak nie czekalam az tyle bo tu 40 lat minelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zazdrościsz pluskwo bo każdy ma twój brzuch i twojego gów niaka w dupie 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jakbym ja takie zdjecia walila to chyba by mnie wszyscy wysmiali, lacznie z sama mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yes
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

zazdrościsz pluskwo bo każdy ma twój brzuch i twojego gów niaka w dupie 🤪

Za to dzieckiem Krupy interesuje sie tylko pudelek ktory na tym zarobi, a najlepiej jeszcze jak dziecko bedzie brzydkie to wiecej artykulow bedzie mozna napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamietacie?
5 minut temu, Gość gosc napisał:

zazdrościsz pluskwo bo każdy ma twój brzuch i twojego gów niaka w dupie 🤪

No moze lepiej. Dzis sie interesuja jej ciaza a pare lat temu smierdzacym sledziem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×