Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaa

Mleko modyfikowane Ha (hipoalergiczne) dla drugiego dziecka gdy pierwsze z alergią

Polecane posty

Gość Jaa

Witam,

Niebawem będę rodzić drugie dziecko. Mam pytanie do mam, które karmiły swoje dziecko mlekiem modyfikowanym typu ha.

Pierwsza córka do 6 miesiąca na piersi, potem musieliśmy przejść na Bebilon Pepti, mysle, że z drugim dzieckiem może być podobnie (jesteśmy obciążeni alergią pokarmowa) 

Moje pytanie brzmi które mleko mogłoby być bez biegania po recepty (chyba, że zajdzie konieczność). Nie wiem które może okazać się najlepsze typu Bebilon Prosyneo Ha, Hipp Ha?

Podzielcie się doświadczeniami.

Będę wdzięczna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaloszowa

My stosujemy mleko Bebilon Prosyneo HA dla dziecka uczulonego. Swietne jest nie mamy zadnych problemow gastrycznych, dziecko jet spokojne i zadowolone. Bardzo sobie chwalimy a i cene rowniez bo doz ma super ceny na Bebilon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

mam troje dzieci. pierwsze na piersi do 2 roku zycia, melko krowie zaczela dostawac w wieku roku - nic jej nie ma

drugie alergik, miał tak silną alergie ze karmiąc piersją ja nie mogłam jesc nabiału.  gdy miał 6miesiecy przeszlismy na bebilon pepti.

trzecie dziecko ma pół roku, karmie piersią i nie ma oznak alergii.(co prawda jeszcze nie podawalismy nic stałego)

Tak wiec , jezeli nie ma potrzeby to nie dawalabym mleka dla alergików, kazde dziecko jest inne, a syn miał naprawdę bardzo mocną alergię. Gdy zjadłam nabiał, był cały w rózowe swedzące plamy. drapał sie do krwi i non stop budził - w nocy co 40-60 minut. dopiero gdy zrezygnowałam z kp na rzecz bebilonu pepti , dziecko zaczelo spac po trzy godziny, a plamy które brano za AZS zniknęły. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podagra

My również tosujemy mleko Beblon, dla uczuleniowców Prosyneo HA. Dzidzius "odżył" jest spokojy, łatwo trawi, nie ma problemów układu pokarmowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×