Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia

fotelik samochodowy 18-36

Polecane posty

Gość kasia

Proszę o poradę w kwestii fotelika. Tak wiem jest dużo recenzji w necie, ale potrzebuje info od rodziców, którzy używali i są zadowoleni. Chodzi mi o fotelik samochodowy 18-36. Najważniejsze cechy to bezpieczeństwo i wygoda dla dziecka, żeby nie był ciasny, miał sporo regulacji położenia. Proszę o rady z jakich jesteście zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recaro

My mamy Recaro Monza Nova z isofixem, juz od dobrych kilku lat, dzis corka ma 10 lat i nadal w nim jezdzi (jest drobna, ma 132cm i 28kg) 

Jestesmy z niego bardzo zadowoleni, corka tez go bardzo lubi, materialy sa wysokiej jakosci, latwe do czyszczenia, przewiewne, jeszcze sie nie zdarzylo zeby sie corka w nim spocila, mozna go lekko rozlozyc (super sprawa ne dluzsze trasy) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama

ja kupiłam dla syna model cybexa 9-36 kg gdyż jest świetnie dostosowany do rosnącego dziecka - świetne dopasowane elementy można regulować z czasem. spory wybór mają w sklepie tosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek
Dnia 24.09.2019 o 15:44, Gość kama napisał:

ja kupiłam dla syna model cybexa 9-36 kg gdyż jest świetnie dostosowany do rosnącego dziecka - świetne dopasowane elementy można regulować z czasem. spory wybór mają w sklepie tosia

Też mamy ten model ze sklep-tosia.eu i bardzo fajnie się sprawdza, młoda ma fotel szyty na miarę - dosłownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Również w sklepie tosia zamówiłam fotelik z tym że my zdecydowaliśmy się na model britaxa, gdyż bardziej podobał nam się design. Generalnie jesteśmy mega zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbi
Dnia 29.10.2019 o 12:16, Gość daria napisał:

Również w sklepie tosia zamówiłam fotelik z tym że my zdecydowaliśmy się na model britaxa, gdyż bardziej podobał nam się design. Generalnie jesteśmy mega zadowoleni.

Zdecydowanie britax romer! Bardzo dobrej jakości modele, a w sklepie tosia można dostać na nie fajne rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×