Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy komuś udało się zajść w ciaze po magicznym rytuale

Polecane posty

Gość Gosc

Witam, jak wyżej  czy ktoś korzystał z pomocy wróżki aby zajść w ciaze? Staramy się z mężem już ponad rok i nic nie pomaga 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Tak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty normalna nie jesteś, prawda? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi się udało po rytuale, rytuał nazywał się seks. Ale sami, bez pomocy wróżki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak jesteś osoba wierzaca to omijaj wrozki z daleka. Ale na zdrowy rozum - po co ci ta wrozka ? Porabalo was ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossssc

Ja miałam pod poduszką wypisane runy i pomogło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zerkałam kwiat paproci o północy i poszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Daj spokój, te rytuały to naciągactwo. A nawet jeśli by się okazało, że trafisz na wróżkę z prawdziwego zdarzenia to nie boisz się konsekwencji? Jeszcze jakiegoś złego ducha, albo inne nieszczęście przywołasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhhm

Iks k*urwa de 

szukasz kłopotów 

pozniej będziesz szukała egzorcysty jak zostaniesz opętana dzięki tym swoim wróżkom 

ze tez ludzie są tacy dziwni i świadomie włażą w takie rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhhm

Poza tym wg lekarzy uznaje się, że dopiero po dwoch latach bezowocnych starań należy się martwić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
52 minuty temu, Gość Yhhm napisał:

Poza tym wg lekarzy uznaje się, że dopiero po dwoch latach bezowocnych starań należy się martwić 

Po roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Witam, jak wyżej  czy ktoś korzystał z pomocy wróżki aby zajść w ciaze? Staramy się z mężem już ponad rok i nic nie pomaga 😞

Co zrobiłaś z kwestii medycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhhm

Mi ostatnio ginekolog powiedział ze po dwóch latach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
2 minuty temu, Gość Yhhm napisał:

Mi ostatnio ginekolog powiedział ze po dwóch latach 

Zmień ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Nie mam za bardzo czasu kolejny rok:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
1 godzinę temu, Gość Ggg napisał:

Nie mam za bardzo czasu kolejny rok:( 

Dopiero sobie biedy napytasz bak trafisz na PRAWDZIWĄ wróżkę 

zycze Ci żebyś trafiła na szarlatanke, oszustka

jezlei trafisz na prawdziwą...nie pozbierasz się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Anka możesz coś więcej powiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość Anka napisał:

Dopiero sobie biedy napytasz bak trafisz na PRAWDZIWĄ wróżkę 

zycze Ci żebyś trafiła na szarlatanke, oszustka

jezlei trafisz na prawdziwą...nie pozbierasz się...

A jak trafi przy okazji na PRAWDZIWEGO JEDNOROŻCA albo PRAWDZIWEGO SMOKA to dopiero będzie masakra. Dracarys! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
51 minut temu, Gość Ggg napisał:

Anka możesz coś więcej powiedzieć? 

A myślisz, że z kim te wróżki trzymają? Żaden człowiek nie posiada sam z siebie nadprzyrodzonej mocy, nawet ŚW. Paweł pisze w Piśmie Świętym, jak wypędził złego ducha z kobiety przepowiadającej przyszłość. Nie zadawaj się z rogatym, bo zle skończysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Anka napisał:

A myślisz, że z kim te wróżki trzymają? Żaden człowiek nie posiada sam z siebie nadprzyrodzonej mocy, nawet ŚW. Paweł pisze w Piśmie Świętym, jak wypędził złego ducha z kobiety przepowiadającej przyszłość. Nie zadawaj się z rogatym, bo zle skończysz. 

Jeżu kolczasty, przestań wypisywać te bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
42 minuty temu, Gość gość napisał:

Jeżu kolczasty, przestań wypisywać te bzdury...

Idź na egzorcyzmy, w każdej diecezji są 

to zobaczymy czy dalej będziesz tak gadała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja pitolę, aż trudno uwierzyć, że czasami sytuacja życiowa doprowadza do tego, że niektóre osoby sięgają po tak desperackie próby ratunku. Ja znam coś lepszego niż wróżka - dobry lekarz! Najlepiej taki z kliniki leczenia niepłodności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawracajcie się

Zwróć się do Boga. To Jedyny kierunek naszej pomocy! Czytaj Słowo Boże. Poznaj prawdziwego Boga z Biblii. Oddaj życie Jezusowi CHrystusowi a ON wyprostuje twoje życie i wszystkie twoje ścieżki, ON nie da ci zginąć. Zwróć się do NIEGO o pomoc, a ON ci nie odmówi.

Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię! Jezus CHrystus powraca na sąd. Nawracajcie się, pokutujcie za swoje gzrechy, przyjmijcie CHrystusa do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Anka napisał:

A myślisz, że z kim te wróżki trzymają? Żaden człowiek nie posiada sam z siebie nadprzyrodzonej mocy, nawet ŚW. Paweł pisze w Piśmie Świętym, jak wypędził złego ducha z kobiety przepowiadającej przyszłość. Nie zadawaj się z rogatym, bo zle skończysz. 

Nawet św Paweł ... Ha ha ha. Z nikim nie trzymają. Kolosalna większość to oszustki wyuczone regułek, psychologii i innych takich metod pomagających popatrzeć lepiej na klienta. A te prawdziwe nie bawią się we wróżby, rytuały i inne paści. Natomiast sam rogaty jest wymyślony przez kościół i wierz sobie w jego ciemne moce jak chcesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Karolina napisał:

Idź na egzorcyzmy, w każdej diecezji są 

to zobaczymy czy dalej będziesz tak gadała 

Egzorcyzmy? Też dobre. Wprowadzi cię księżulek w hipnozę i widzisz co on chce. Jak myślisz, czego oni się uczą w tych seminariach przez tyle lat? Czegoś więcej niż czytanie Biblii i nauka łaciny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro zadajesz takie pytania to lepiej sie nie rozmnazaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czy my aby na pewno mamy XXI wiek czy może XV? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Egzorcyzmy? Też dobre. Wprowadzi cię księżulek w hipnozę i widzisz co on chce. Jak myślisz, czego oni się uczą w tych seminariach przez tyle lat? Czegoś więcej niż czytanie Biblii i nauka łaciny. 

Xd dobra jak chcesz 

 

9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nawet św Paweł ... Ha ha ha. Z nikim nie trzymają. Kolosalna większość to oszustki wyuczone regułek, psychologii i innych takich metod pomagających popatrzeć lepiej na klienta. A te prawdziwe nie bawią się we wróżby, rytuały i inne paści. Natomiast sam rogaty jest wymyślony przez kościół i wierz sobie w jego ciemne moce jak chcesz. 

Człowiek nie posiada nadnaturalnych mocy. Czary są obrzydliwe w oczach Boga. Wróżki trzymają z rogatym. Dostaniesz wróżbę dobrą lub złą, albo jakiś rytuał i płacisz później za to słono przez całe życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Xd dobra jak chcesz 

 

Człowiek nie posiada nadnaturalnych mocy. Czary są obrzydliwe w oczach Boga. Wróżki trzymają z rogatym. Dostaniesz wróżbę dobrą lub złą, albo jakiś rytuał i płacisz późnieWróżki j za to słono przez całe życie. 

Co jak chcę. To prawda. Uczą się hipnozy, psychologii,, a potem wciskają  takiej jak ty, swoje brednie i ty w to wierzysz. Jeszcze raz ci napiszę tępoto. Nikt nie trzyma z rogatym! Chyba, że rogatym nazywasz pieniadz, bo wróżbiarstwo to interes. To o jakich ty nadnaturalnych mocach pierdzielisz? Przecież to logiczne, że jak nikt nie ma takich mocy, to wróżki to oszustki. Kasa, kasa, kasa. Istnieją osoby, które są tzw medium, ale to też żadna nadnaturalna moc. I te osoby nie wykorzystują tego do zarabiania pieniędzy. Czary be w oczach boga, a egzorcyzmy już nie? Tego typu oszustwo jest miłe oku boga, tak? Te wszystkie opętania, to wynik propagandy, oszczerstw i zatruć pleśnią w budynkach. Taka prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×