Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy komuś udało się zajść w ciaze po magicznym rytuale

Polecane posty

Gość Karolina
1 godzinę temu, Gość Gośc napisał:

Co jak chcę. To prawda. Uczą się hipnozy, psychologii,, a potem wciskają  takiej jak ty, swoje brednie i ty w to wierzysz. Jeszcze raz ci napiszę tępoto. Nikt nie trzyma z rogatym! Chyba, że rogatym nazywasz pieniadz, bo wróżbiarstwo to interes. To o jakich ty nadnaturalnych mocach pierdzielisz? Przecież to logiczne, że jak nikt nie ma takich mocy, to wróżki to oszustki. Kasa, kasa, kasa. Istnieją osoby, które są tzw medium, ale to też żadna nadnaturalna moc. I te osoby nie wykorzystują tego do zarabiania pieniędzy. Czary be w oczach boga, a egzorcyzmy już nie? Tego typu oszustwo jest miłe oku boga, tak? Te wszystkie opętania, to wynik propagandy, oszczerstw i zatruć pleśnią w budynkach. Taka prawda. 

Hahahahaha 😂

egorcyzmy służą uwolnieniu człowieka, czary zniewoleniu. 

No to idź np. Do Częstochowy czy gdzie tam mieszkasz i sobie pooglądaj te zatrucia pleśnią 😂😂😂

małe mówię: jak chcesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

*Ale mówię: jak chcesz 

mi tam szczerze zwisa co ty uważasz, faktem jest jednak, ze psychiatrzy często współpracują z egzorcystami. Gdybys obyła związana ze środowiskiem medycznym to byś coś kojarzyła. Bo kręcenie się łba wokół osi albo lewitacja, to nie są objawy zatrucia pleśnią i tak, pracuje na oddziale psychiatrii i widziałam dwa razy w życiu takie przypadki i lekarz kierował do egzorcysty. Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdzie się uchowali ludzie, którzy wierzą w takie bzdury? 😦 na problemy z płodnościa najlepszy jest lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Tak szaman byl😉kobieto nie wierz w bzdety, idźcie na badania do lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

*Ale mówię: jak chcesz 

mi tam szczerze zwisa co ty uważasz, faktem jest jednak, ze psychiatrzy często współpracują z egzorcystami. Gdybys obyła związana ze środowiskiem medycznym to byś coś kojarzyła. Bo kręcenie się łba wokół osi albo lewitacja, to nie są objawy zatrucia pleśnią i tak, pracuje na oddziale psychiatrii i widziałam dwa razy w życiu takie przypadki i lekarz kierował do egzorcysty. Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia 

Kiedy zawodzi wiedza i nauka ludzie zaczynają się modlić i wierzyć w czary. Zawsze tak było, a prawda jest taka,że na wszystko jest naukowe wytlumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Hahahahaha 😂

egorcyzmy służą uwolnieniu człowieka, czary zniewoleniu. 

No to idź np. Do Częstochowy czy gdzie tam mieszkasz i sobie pooglądaj te zatrucia pleśnią 😂😂😂

małe mówię: jak chcesz. 

Tak się składa, że widziałam ciężkie zatrucie toksynami po tym, jak wątroba odmówiła posłuszeństwa. Sama jestem po zatruciu pleśnią, miałam kontakt z ludźmi chorującymi na to samo, bo wymienialiśmy się sposobami walki z rozrostem pleśni i grzybów w organiźmie, to nie muszę tego oglądać. Wiem co potrafi z systemem nerwowym zrobić taki kropidlak ze ścian do spółki z candidą. Połowa ludzi w Polsce ma grzyba na scianie. Jakoś dziwnym trafem najwięcej egzorcyzmów jest w wierze rzymskokatolickiej. Nie sądzisz, że to dziwne, zwłaszcza, że są jeszcze dwie inne wielkie religie wierzące w pana J. w tym jedna, gdzie wróżby są  dozwolone, a KK to tylko jeden z odłamów chrześcijaństwa. 

Ja nikomu źle nie życzę, ale takim jak ty przydałaby by się taka kandydoza na tydzień. Nie ma opętań przez diabła. Są tylko zniszczone układy nerwowe przez pleśnie i grzyby, lub odczuwanie złej energii drugiego człowieka. Egzorcyzmy to pokazówka. Tylko i wyłącznie. Wiesz? To jest bardzo wygodne zrobić komuś krzywdę, a potem zasłaniać się, że rogaty skusił i weź mi wybacz panie boże i wybacz panie skrzywdzony, bo mnie diabeł skusił i to jego wina. Przyznaj się, robisz tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Karolina napisał:

*Ale mówię: jak chcesz 

mi tam szczerze zwisa co ty uważasz, faktem jest jednak, ze psychiatrzy często współpracują z egzorcystami. Gdybys obyła związana ze środowiskiem medycznym to byś coś kojarzyła. Bo kręcenie się łba wokół osi albo lewitacja, to nie są objawy zatrucia pleśnią i tak, pracuje na oddziale psychiatrii i widziałam dwa razy w życiu takie przypadki i lekarz kierował do egzorcysty. Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia 

Ha ha ha już to widzę, jak pracujesz na psychiatrii. Kręcenie łba i tej osobie skóra nie poszła w diabły po takim kręceniu w świderek? Przestań krzywdzić wróżki posadzenia mi o współpracę z diabłem. Owszem, one grzeszą oszustwem, ale nie są nałożnicami diabła. No i ciekawe jakim cudem cyganki współpracują z diabłem skoro w niego nie wierzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Pokażcie mi lewitującego człowieka, gdzie i kiedy mogę na żywo zobaczyć?  Ludzie to wierzą i w Boga i w czary i w kosmitów, we wszytko wierzą nawet jak się wyklucza. Wiem, że nadzieja szuka pokarmu i w trudnej sytuacji łatwo paść ofiarą złodzieja, czy to wróżka, czy jasnowidz czy egzorcysta, ale społeczeństwo jako całość powinno wyjść z ciemnogrodu. Dobrze, że nie tańczymy by deszcz wywołać, postęp jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Jeśli ponad rok to czas pomyśleć nad specjalistą. Oprócz tego jeszcze spróbujcie żelu wspomagającego zapłodnienie prefert vaginal, a Ty dodatkowo wyznaczaj sobie dni płodne i stosuj go dokładnie w czasie owulacji. Ja tak robiłam i udało się, a żel kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Po modlitwach Nowenna Pompejańska a nie po rytuałach ,znam wiele niby bezpłodnych par którym się udało ale to się opiera na Bogu i Maryji a nie na diabelskich mocach,ja bym się bała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alena

W przypadku tego typu spraw ja bym się zwróciła zdecydowanie do osoby, która chwali się wysoką skutecznością, czyli do Wiedźmy Morskiej. Mail do niej: wiedzmamorska@gmail.com 🙂 Z informacji przydatnych to pisać wprost o co chodzi zamiast przedłużać, bo tego nie lubi. Mi pomogła w sprawach miłosnych i dlatego teraz ją polecam 😉 obiecałam sobie, że napiszę gdzie się da o niej, więc piszę, bo pomaga bardzo :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×