Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy samodzielne ,,przyśpieszenie" porodu jest bezpieczne

Polecane posty

Gość Gość

Jestem prawie w 38 tc zostały ponad 2 tygodnie do terminu a ja już  nie daje rady. Nie sądziłam że ciąża może tak dać w kość. Ciągły ból pleców promieniujący do nogi, ból spojenia,  wymioty, skurcze przepowiadające to wszytsko mnie już wykańcza. Myślałam że może zaczęłabym jakoś spróbować to przyspieszyć sprzątanie, ciepłe kąpiele, schody , dużo seksu ogólnie aktywność może coś by to dało chociaz podobno takie ,,wywoływanie" to bujda i nic nie daje ale warto próbować z tym że nie chce czekać do terminu a zacząć już. Czy na tym etapie to bezpieczne? Zostało dokładnie 17 dni do terminu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon

Nie, od nadmiaru wysilku moze odkleic sie lozysko. Aktywnosc fizyczna ale bez forsowania sie jest bezpieczne , ale skoro to nie dziala , po co sprawiac sobie bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja tak przyspieszalam, tzn sex, mycie okien a tak urodzilam po terminie. Polecam skakanie na pilce. Tzn takie skakanie jak zalecaja polozne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O ile nie przesadzisz to możesz próbować bo 38 tc to już prawie końcówka więc jak by się akurat udało to dziecko jest w pełni gotowe do życia poza macicą z tym że rozważnie i z głową 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Mi do porodu zostaly 3 dni i poki co cisza. Lekarz powiedzial ze zaleca duzo seksu,ostre jedzenie i spacery jesli chce cos przyspieszyc. I jest to calkowicie bezpieczne a czy dziala? No coz, w pierwszej ciazy nie zadzialalo ale i nie zaszkodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×