Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Fotelik bez niezależnych testow

Polecane posty

Gość Autorka

Hej, doradźcie bo zgłupiałam. Chce wymienić 10 miesięcznej córce fotelik. Zależy mi, żeby był bezpieczny, do 18 kg i najlepiej obrotowy (jak najdłużej tylem do kierunku jazdy). Przymierzaliśmy ją wczoraj do super fotelika, który przeszedł super testy i kosztuje 1800. Chcieliśmy przeznaczyć mniej, bo trochę ponad 1000. W tej cenie jest fotelik bez testów. Z jednej strony mówią, żeby nie kupować bez testów, a z drugiej ze testy robią koncerny żeby nabijać hajs i sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Podaj nazwy tych fotelików bo tak to ciężko mi coś doradzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa :D

Nie lepiej przyoszczędzić kasę na czymś innym? Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Jak będziecie uczestniczyli w wypadku to chyba lepiej aby dzieciak siedział w lepszym foteliku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A w razie wypadku? Dachowania samochodu? Skąd wiesz, że fotelik, pasy w nim, zapięcie, poduszki dadzą radę? Testy Adac są niezależne. Kupcie tańszy, z testami, nieobrotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Nuna rebl i coletto mokka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy czy to fotelik tylko do jeżdżenia na zakupy, po mieście czy w jakieś dłuższe trasy. Ja bym nie przepłacała, te ceny są jakieś z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Jeździmy głównie na krótkich dystsansach, co nie znaczy ze ktoś w nas nie wjedzie pod domem. Nie wiem czy mam racje, czy to już paranoja :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W życiu bym nie wzięła bez testów. Na pewnych rzeczach się nie oszczędza autorko. Bezpieczeństwo Twojego dziecka to właśnie jedna z tych rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tych dwoch wzielabym nune polecana nawet na grupie "Społeczność Osiem Gwiazdek" na Fb.

Ewentualnie, moze zrezygnujcie z funkcji obrotowej i wtedy kupcie axid move kosztuje okolo 1tys.zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Autorka napisał:

Nuna rebl i coletto mokka

Mamy właśnie Nuna Rebl. Jest bardzo wygodny. Dwie tapicerki na zmianę. Obraca się bez problemów. Pasy świetnie się reguluje. To nie jest wydatek na rok więc te 800zł Wam się szybko zwróci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My też kupiliśmy droższy tyłem do 18.kg (zapłaciliśmy ponad 2 000). Ty możesz jechać 5 km, ale pamiętaj że ktoś może być w samochodzie od 5-8 godzin i robić 500 km. Syn nadal jeździ tyłem, a ma 5 lat. Za kilka tygodni wymieniamy mu na przodem.  Sama się dziwię że tak długo wytrzymał. Córka  lata- też jeździ tyłem. Słyszę gadanie że po co, że na co? A w dupie mam rady,  że przodem też dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×