Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata

Możliwa ciąża czy wmawiam sobie?

Polecane posty

Gość Beata

W 4 dniu cyklu uprawiałam pełny stosunek, wtedy też byłam pewna że okres mi się skończył bo przez całą noc nie krwawiłam.A kilka godzin po stosunku zaczęłam znowu krwawić,krwawiłam też na następny dzień.Dzisiaj jest 8 dzień cyklu i od wczoraj bardzo boli mnie prawy jajnik. Moje cykle wahają się od 23 do 27 dni. Czy możliwe jest że zaszłam w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaaa

4 dni po stosunku to organizm jeszcze nie wie, ze w ciąże zaszedł. Jednak pełny stosunek daje takie ryzyko. Najlepiej za 10 dni wykonać test i wszystko się wyjaśni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Boję się,że ten ból oznacza że doszło do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaaa

Trzeba wziąć pod uwagę ze były to raczej twoje dni niepłodne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ocieplenie

Ten ból oznacza że rośnie pęcherzyk z którego będzie owulacja, bardzo prawdopodobne że te plemniki z 4 dc. mogą przeżyć do owulacji skoro masz krótkie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśmina

Nie zaszlas na bank!Mówisz że po stosunku krwawiłaś i później kolejny dzień też ?Krew przecież zabija plemniki, nie ma możliwości żeby przetrwały aż do owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zabezpieczaj się to nie będziesz musiała pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolli

Jeśli współżyłaś bez zabezpieczenia to szansa jest zawsze. A jeśli nie chcesz być jeszcze mamą, to spróbuj zabezpieczać się w bardziej sprawdzony sposób. Ja stosuje diafragmę caya i żel plemnikobójczy. I wiem, że na pewno podczas stosunku nie dojdzie do zapłodnienia. A diafragmę kupiłam na stronie naturalnaplodnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×