Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxx

Jestem na zwolnieniu on mi kaze sprzatac

Polecane posty

Gość
1 minutę temu, marawstala napisał:

Ale jej maz ewidentnie o tym nie wie : ) 

 

Powinna to sprawdzić przed ślubem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Powinna to sprawdzić przed ślubem. 

Moze sprawdziła, a leniwcem stal sie dopiero po ślubie... : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, marawstala napisał:

Moze sprawdziła, a leniwcem stal sie dopiero po ślubie... : )

 

A może nie sprawdziła, bo myślała, że go zmieni, co jest typowe dla bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Widzisz Res, gdyby tyle twojej kasiory nie poszło na kształcenie głupich bab, to może udałoby się nauczyć twoje niedorozwinięte bachoreksy i ich równie uposledzonych kolegów gotować wodę na herbatę. Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

A może nie sprawdziła, bo myślała, że go zmieni, co jest typowe dla bab.

Moze tak, a moze nie... nic straconego, te zła cechę można zmienić jak nie dobrocią to siłą : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Oczywiście to żart, ale musi go cisnac bo tak dłużej byc nie moze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak bym siedziała w domu i nie miała nic do roboty, to oczywiście, że obiad byłby zrobiony i wszystko posprzątane. Gdyby mój mąż siedział w domu, zrobiłby dokładnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Widzisz Res, gdyby tyle twojej kasiory nie poszło na kształcenie głupich bab, to może udałoby się nauczyć twoje niedorozwinięte bachoreksy i ich równie uposledzonych kolegów gotować wodę na herbatę. Jak myślisz?

O swoich zmysleniach opowiedz psychiatrze.😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

O swoich zmysleniach opowiedz psychiatrze.😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛

Res, ty chyba zapomniałeś, że jak twoja żona zaszła w ciążę, to była chyba wtedy na etacie. Dopiero po urodzeniu dziecka "wolała zostać w domu". Buuu okradła pracodawcę... nieładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pff
2 godziny temu, Gość Felicja napisał:

Hej, mnie pracodawca wygonil w 5 Msc na zwolnienie bo pracowałam w gastro, to gdzie miał mnie przesunąć niby jak nie było żadnego stanowiska siedzącego? Moja siostra jest chemikiem i pracuje z niebezpiecznymi opadami i też szybko poszła na zwolnienie. Nie każda pracuje w biurze przy kawie 

A to jakim prawem wygonil cie na zwolnienie? Jesli nie mial dla ciebie stanowiska to powinien wyplacac pensje ze zwolnieniem obowiazku pracy a nie zus naciagac. Jego problem. No chyba ze chcialas zrobic mu dobrze. Premie chociaz za to dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
33 minuty temu, Gość gość napisał:

Res, ty chyba zapomniałeś, że jak twoja żona zaszła w ciążę, to była chyba wtedy na etacie. Dopiero po urodzeniu dziecka "wolała zostać w domu". Buuu okradła pracodawcę... nieładnie!

O swoich zmysleniach opowiedz psychiatrze.😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Res, ty chyba zapomniałeś, że jak twoja żona zaszła w ciążę, to była chyba wtedy na etacie. Dopiero po urodzeniu dziecka "wolała zostać w domu". Buuu okradła pracodawcę... nieładnie!

Okradła nie tylko pracodawce ale i podatników, którzy kupę forsy włożyli w jej wykształcenie a ona "wolała zostać w domu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Okradła nie tylko pracodawce ale i podatników, którzy kupę forsy włożyli w jej wykształcenie a ona "wolała zostać w domu".

O swoich zmysleniach pogadaj z psychiatrą 😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Rescator555 napisał:

O swoich zmysleniach pogadaj z psychiatrą 😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛

No ale sam przyznaj, że twoja zona jest typowym przykładem na to, jakim marnotrawstwem publicznych pieniędzy jest edukacja pewnego rodzaju kobiet. 8 klas podstawówki, 4 klasy liceum + 5 lat studiów technicznych. Wszystko po to, żeby siedzieć w domu i zaspokajać Resa na każde żądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No ale sam przyznaj, że twoja zona jest typowym przykładem na to, jakim marnotrawstwem publicznych pieniędzy jest edukacja pewnego rodzaju kobiet. 8 klas podstawówki, 4 klasy liceum + 5 lat studiów technicznych. Wszystko po to, żeby siedzieć w domu i zaspokajać Resa na każde żądanie.

O swoich zmysleniach podyskutuj z psychiatra, ja dyskutować z tobą nie mam zamiau. 😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnamy stad

Jakim prawem sie tu wyklocacie i zmieniacie temat, skoro autorka napisala o czym innym? ...a***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×