Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta

Czy on się zakochał?! :0 Przecież to już prawie rodzina!

Polecane posty

Gość Aneta

Hej, dziewczyny zaraz padnę ze śmiechu! 🙂 oglądałam dzis zdjęcia ze szwagierką. Były to zdjęcia z wesela, na którym byliśmy wspólnie- ja, mąż, jego siostra i jej facet a w zasadzie to narzeczony. Na 90% zdjęć, na których jesteśmy razem i się wyglupiamy - no wiecie balony, okularki, przebieranki (nie przepadam za tym, ale chciałam się jakos bawić i nie wyjść na snoba) jej facet patrzy się centralnie na mnie! Albo się uśmiecha tak dziwnie, albo patrzy z takim jakby... Smutkiem? Oglądaliśmy te zdjęcia dziś po obiedzie na telewizorze. Mnie trochę zatkało ale uznałam że to przypadek--jestem dość ładna ale bez przesady, nie jakaś miss. Mój mąż był zaskoczony i podirytowany, szwagierka najpierw histerycznie rozbawiona później wkurzona. Jej narzeczony zamiast obrócić to w żart (zasugerowałam że pewnie miałam coś między zębami :)) spłonął że wstydu, nie potrafił wyksztusic z siebie słowa. Kazała mu wracać do domu pod pretekstem składania mebli , a już na parkingu słyszałam kłótnie. Nie wiem co mam o tym myśleć. Owszem kilka razy rzucił jakiś dwuznaczny tekst ale to były wg mnie żarty i zawsze w towarzystwie mojego męża. Kilka razy przyglądał mi się i tyle. Dodam że obydwoje pracujemy w podobnej branży i dużo gadamy o pracy. Myślicie że on mógł się zakochać?! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Możliwe, że mu się podobasz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No lipa straszna jak sie zakochal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×