Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iga

Córka 8i pół lat

Polecane posty

Gość Iga

Córka 8 i pół lat. Co 2 tygodnie, najczęściej w weekend ma gorączkę. Ostatnio miała 40stopni. Dzisiaj 37,4.

Zawsze kończy się na jednym- dwóch dniach gorączki i wraca do zdrowia.

Czasem ja podboli gardło lub brzuch. Ale obywa się bez lekarza i antybiotykow. 

Czy ktoś miał taką sytuację? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

białaczka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svvzv
19 minut temu, Gość Iga napisał:

Córka 8 i pół lat. Co 2 tygodnie, najczęściej w weekend ma gorączkę. Ostatnio miała 40stopni. Dzisiaj 37,4.

Zawsze kończy się na jednym- dwóch dniach gorączki i wraca do zdrowia.

Czasem ja podboli gardło lub brzuch. Ale obywa się bez lekarza i antybiotykow. 

Czy ktoś miał taką sytuację? 

Jesteś totalnie nieodpowiedzialna matka. Powinni ci dziecko zabrać. Zamiast zabrac je do lekarza wymagasz od ludzi na jakimś anonimowym forum internetowym żeby diagnozowali twoje dziecko. To skrajna nieodpowiedzialność. Ty wiesz w ogóle co ty wyprawiasz babo? Do lekarza won! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziecko ma regularnie goraczke i to taka wysoka a ty piszesz ze obywa sie bez lekarza ? 

To nie jest normalne i dziecko potrzebuje badan z krwi i moczu a potem dalszej diagnostyki wg tego co tam wyjdzie. A morfologie jej chociaz robilas ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,moja przyjaciółka ma córkę którą często goraczkuje,ma bardzo silne bóle, diagnoz miała też niemalo, jest juz nastolatka, bardzo cierpi,lekarze nie wiedzą.Ale nie poddawaj się szukaj po specjalistach może u Twojego dziecka określa co jej dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Pojechałam dzisiaj z córką do pediatry. W nocy wymiotowała, rano miała wysoka gorączkę. Wyszłam z antybiotykiem bo ma anginę.

Prześledziłam kalendarz i zaznaczyłam kiedy córka miała goraczke. Wychodziło srednio co 3 tygodnie. W tym dwa razy miała biegunkę.

Powiedziałam o tym pediatrze że martwi mnie to że córka od pół roku mniej więcej co 3 tygodnie gorączkuje. Zazwyczaj w weekend sobota, niedziela a w poniedziałek zdrowa jak ryba idzie do szkoły. To pediatra powiedziała że ona by się tylko cieszyła :/. Wkurzylam się. 

Pytam o badania krwi to mówi że teraz przy antybiotyku i tak nie można zrobić. Że tak za 3 tygodnie ale spokojnie przecież nic się nie dzieje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja

Od pol roku nie zrobilas z tym nic!!! a teraz lamentujesz, ze badanie krwi mozna dopiero za trzy tygodnie zrobic. Co za matka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym na twoim miejscu zrobiła natychmiast morfologię. to naprawdę nie są żarty to może być nawet białaczka . dzieci mające białaczkę mają podobne objawy. czasami to jest kilka godzin na uratowanie dziecka Więc spiesz się i leć na zwykłą morfologię prywatnie. po morfologii będzie wiadomo co się dzieje. Nie patrz na to że to jest antybiotyk. dzieci białaczkowe też mają pobieraną krew w trakcie chemioterapii antybioterapii także leć na to badanie prywatnie. Nie czekaj !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I też tego nie rozumiem że czekałaś aż tyle czasu. ty zdajesz sobie sprawę że jeżeli okaże się coś poważnego to może być różnie, szkoda wam na tą morfologiie 20 zł ??? Przecież morfologia dużo mówi może uratować życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tłum
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

 Przecież morfologia dużo mówi ,może uratować życie.

I tak i nie.Ostatnio czytałam artykuł w którym kobieta pisała, że jej ojciec chory na raka 2 tygodnie przed śmiercią miał idealne wyniki morfologii. Ale oczywiście lepiej zrobić morfologię. Ale najlepiej pełną, z rozmazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie chce cię urazić ale średnio rozgarnięta Karyna wie ze należy zrobić badania- przecie morfologia z rozmazem najlepiej ręcznym  to nie majtek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moje dziecko Niestety przy wykrywaniu nowotworu też miało wyniki jak złoto. idealna morfologia idealny mocz, tylko crp wyższe. Nowotwór to jest albo guz  albo nowortwor krwi- białaczka. to jest choroba krwi więc po morfologii zawsze jest widać. Bywa tak że białaczka może się ujawnić w ciągu 4-5 dni . znam dzieci które miały badanie morfologii idealne, a po tygodniu ta białaczka niestety wychodziła. białaczkę zawsze widać po morfologii natomiast nowotwory - guzy nie mają wpływu na morfologię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A rak ma wiele twarzy. guz to zupełnie coś innego niż białaczka chociaż też nowotwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Pójdę na basenie krwi i co? Przecież wiadomo Że wyniki wyjdą źle jak ma gorączkę anginę i bierze antybiotyk!.

Lekarka mówiła że nie ma sensu, żeby poczekać. Że nic takiego się nie dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Iga napisał:

Pójdę na basenie krwi i co? Przecież wiadomo Że wyniki wyjdą źle jak ma gorączkę anginę i bierze antybiotyk!.

Lekarka mówiła że nie ma sensu, żeby poczekać. Że nic takiego się nie dzieje. 

Antybiotyk nie ma nic do tego a jezdnie infekcja jeśli już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie idź na żadną morfologie, CZYTAJ Z OCZU, może uda Ci się z postawić diagnozę patrząc głęboko w oczy. Po co piszesz na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×