Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lula

Karmienie a choroba matki

Polecane posty

Gość Lula

Co zrobić żeby mleko nie zanikło , przez jeden dzień cały czas wymiotowałam i dostałam zastrzyk na wymioty żeby się do końca nie odwodnić nie karmiłam wtedy bo nie dalam rady i po zastrzyku nie można katmic , pomogło ale nie do końca bo jeden dzień było lepiej a teraz strasznie kręci mi się w głowie i nie jestem w stanie wstać i trzymać dziecka bo mogłabym je upuścić nie mówiąc już o karmieniu , czy mleko może zaniknąć gdy kilka dni się nie karmi , dziecko ma miesiąc , czy ktoś miał przerwę kilkudniową w karmieniu i udało mu się utrzymać laktację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcjanna Panna

A masz laktator? Podtrzymuj sobie nim laktacje i odciagaj i wylewaj mleko. Ale dzieki temu podtrzymasz produkcje. . I pij duzo wody. Przez 2 dni nie powinno sie nic stac zeby az tak pokarm zanikl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula

Mam nadzieję że mi przejdzie jak wymiotowałam to właśnie nic pić nie mogłam bo po każdym łyku napoju w tym wody wymiotowałam od tego mocno się odwodnilam  , narazie powoli picie wprowadzam elektrolitów dużo mam pic, spróbuję z laktatorem , dzięki za poradę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×