Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarina744

Zachowanie 15 latki przy ojcu

Polecane posty

Witam. 

Jestem w związku ze starszym facetem. Mieszka z nami jego 15letnia córka. 

W niektórych zachowaniach widzę brak zachowanych aspektów seksualności, a może się mylę. 

Czy to normalne by dziewczyna bez stanika w opietej bluzce stanęła przed telewizorem i zaczęła się 'przeciagac' rękoma w górę, by pokazywać moim zdaniem to, że ma piersi? Czy zrobiła to nieświadomie? Czy takie zachowania są normalne? Ja w tym wieku nie wyobrażałam sobie chodzić przy ojcu bez stanika.   Sytuacji nie skomentowałam, mój facet kątem oka spojrzał się na nią.... Czy dziewczyna jest świadoma swojej kobiecości i szuka podziwu ojca? Jak się zachować? Nie poruszać tematu? A co zrobi kolejnym razem?

Nie poruszyłam z moim facetem tego tematu bo sądzę, że by stwierdził że przesadzam i wyolbrzymiam.... Moimi oczami było to zagranie z jej strony bo przyszła z łazienki, stanęła przed telewizorem i po chwili poszła.... Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak byłam w wieku tej twojej "pasierbicy" to miałam bliską koleżankę, która też zachowywała się dziwnie w obecności swojego ojca i brata. Wolałam z nią spędzać czas na dworze, albo u mnie. Jednak jak bywalysmy u niej to też np latała po domu w samych majtkach i staniku przy ojcu i bracie. Latem opalała się zupełnie goła przy nich na ogrodzie. Dla mnie to było dziwne, ale ona twierdziła, że u nich nagość nie jest tematem tabu. No cóż, teraz może to jest normalne, ale dla mnie 15 lat temu to było mega krępujące. Czasami odnosiłam wrażenie, że ona robi to specjalnie. Potrafiła się zapyta. Brata czy jej dobrze na tyłku spodnie leżą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×