Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Upał a w domu chłodno, jak?

Polecane posty

Gość Gosc

Normalnie, w dzien zamykam okna i zaluzje a w nocy wszystko otwieram, tym samym chlodne powietrze utrzymuje sie caly dzien. 

A moi tesciowie wpuszczaja ten żar uporczywie wietrzac dom to maja juz w srodku upał ale im nie przegadasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eq2weqwe

ja teraz tez tak robie jak ty, a kiedys robiłam jak tesciowie. Duzo osób tak głupio robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mnie stać na klimatyzacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Klima jest niezdrowa.

Też w nocy otwieram okno,nie robię przeciągu,wtedy najlepiej się chłodzi.Najlepsze rolety zewnętrzne,ale są niestety drogie.

Moi rodzice też w dzień otwierają okna 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

klima jest niezdrowa ?

z jakiego powodu ?

jeśli na dworze jest 32 st  a ty nastawiasz klimę na 16 st  to  wiadomo ,ze przejście z jednej temperatury do drugiej będize szokiem dla organizmu ale nastawienie do np 24 st to czysty komfort i przyjemność

ceny klimatyzacji spadają z roku na rok  m stosowane są  coraz nowocześniejsze rozwiązania , po  grzyba się mordować w tym upale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiele osób tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

mnie stać na klimatyzacje 

Mnie też stać, ale nie chcę jej w domu. Robię tak samo jak autorka - w nocy wszystko pootwierane, w ciągu dnia okna zamknięte i rolety opuszczone. Nikogo w tym czasie nie ma w domu. Mimo to i tak się mocno nagrzewa, bo to poddasze i po powrocie do domu mam te 25-26 stopni. Z kolei w moim rodzinnym domu nagrzewało się słabo. Miałam pokój od północnej strony to nawet w upalne dni musiałam zakładać jakiś sweter czy bluzę, bo było mi chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klunia

Klima się łatwo zagrzybia. Też wietrzę nocą i zasłaniam okna w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Klunia napisał:

Klima się łatwo zagrzybia. Też wietrzę nocą i zasłaniam okna w dzień.

Ja też tak robię, a i tak wieczorami jest w domu po 24 stopnie. A teraz jeszcze jestem na macierzyńskim i od rana w domu ciemno, bo pozasłaniane rolety. Z samego rana akurat mi to nie przeszkadza, bo spędzamy czas na dworze póki nie jest mega gorąco, ale koło południa w tej ciemnicy można ocipieć. Nienawidzę takiej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×