Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wasze dwulatki używają rowerów biegowych?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o takie tylko na dwóch kółkach.  Córka niedługo kończy dwa lata i do tej pory miała rowerek biegowy 18+, na trzech kółkach.  Zastanawiam się na większym rowerkiem, ale widzę,  że mają dwa koła.  Czy niespełna  dwuletni brzdąc sobie na takim rowerku poradzi.  A może wybrać zwykły  rower w wersji 6 w jednym lub 3 w jednym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój syn używał w tym wieku rowerka na trzech kółkach. Biegówkę dostał na trzecie urodziny, ale nie był zainteresowany. Dopiero w tym roku śmiga, a skończył cztery lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rozumiem 🙂, też pomyślałam sobie, że to chyba jednak za wcześnie dla dwulatki. Dziękuję za odpowiedź.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moj uzywa I hulajnogi. Na trzech kolkach nie miał w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm

Mój synj dostał rowerek biegowy jakoś po drugich urodzinach i szybko nauczył się na nim jeździć. Teraz w maju skończył 3 lata i po prostu Go już czasem nie idzie dogonić. Polecam tylko kupować ten lżejszy model, bo z pompowanymi kołami są bardzo ciężkie i młodsze dziecko może mieć duży problem. A kupiliśmy, bo jest to fajna alternatywa dla wózka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Mój na 3kolowym biegowym jeździł od kiedy go dostał czyli na roczek. Teraz ma niecałe 3 lata i od tego roku jeździ na dwukolowym, ma opanowane do perfekcji, nie mogę za nim nadążyć 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja córka ma 20 miesięcy i jeździ na hulajnodze i ma rowerek biegowy, ale na razie domontowane są boczne małe kółeczka przy tylnym dużym. Na razie nie sprawdzam, czy dałaby radę na dwóch, bo trochę się obawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Moja córka jako 2 latka biegowy jako 4 latka normalny rower dwa kółka bez bocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Syn  na drugie urodziny dostal rowerek biegowy, od razu na nim nauczyl sie jezdzic i wózek byl juz niepotrzebny. Corka nauczyla sie jezdzic dopiero okolo 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziękuję za wasze odpowiedzi.  Zaryzykuję i kupię,  zobaczymy. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Moja corka dostala biegowke przed drugimi urodzinami. Polecam tylko zwroc uwage zeby mial nisko rame i mogl sam przelozyc noge. My mielismy puky. W wieku 3 lat i 4 miesiecy potrafila juz jezdzic na normalnym rowerze na dwoch kolach. 2 dni zajela jej nauka pedalowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×