Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate_20

Agnieszka Janoszka [DIM]

Polecane posty

Gość Kate_20

Kiedyś Dressed in Mint, obecnie DIM. Oglądacie? Co o niej sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate_20

Piszmy w tym wątku, niechcący stworzyłam dwa. 🤦‍♀️ 

Rok temu zrobiła serię testów podkładów, na koniec obiecała jej podsumowanie, które nie pojawiło się do dzisiaj. A na chodzenie po eventach i odbieranie darów PR ma czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfw

Kolejna co namawia do golenia twarzy i chwali się, że po 2 latach nic się nie dzieje. Zobaczymy w perspektywie 5-10 lat, bo w organizmie wszystko się zmienia, poziom hormonów też. Tak samo stylizacje, twierdziła, że woskowanie wąsika nie wpływa na jego grubość, kolor, a za kilka lat ląduje na laserze diodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam

Nigdy w zyciu nie odwazylabym sie golic twarzy, one sa wszystkie powalone. Widzialyscie ten filmik z podkladem na upaly? Czy kobiety naprawde nakladaja codziennie na twarz taka szpachle? Maluje sie codziennie, ale zawsze uwazam, zeby podkladu bylo minimalnie, bardziej zeby wyrownac, niz zaszpachlowac, nawet jak cos przebija, to to nie jest az taki problem. A one tony tego wszystkiego, podklad, kontur, boze. Tez sie tak malujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość sdfw napisał:

Kolejna co namawia do golenia twarzy i chwali się, że po 2 latach nic się nie dzieje. Zobaczymy w perspektywie 5-10 lat, bo w organizmie wszystko się zmienia, poziom hormonów też. Tak samo stylizacje, twierdziła, że woskowanie wąsika nie wpływa na jego grubość, kolor, a za kilka lat ląduje na laserze diodowym.

Co ma golenie włosów do zmian hormonalnych? Porąbało cię? Golenie włosów na nogach, regulowanie brwi czy  ma się nijak do zmian hormonalnych... 

Oj baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ostatnio  nie da się jej oglądać bo strasznie zadziera nosa  - a była kiedyś  taka fajna normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfe

A to, że włosy z wiekiem i pod wpływem zmian hormonalnych mogą ciemnieć albo robią się grubsze i właśnie bardzo często dotyczy to twarzy. Jak zaczniesz golić w takim przypadku to już nie będziesz musiała to robić non stop. U mnie przykładowo jasne włoski na nogach zaczęły ciemnieć, podobnie linia na brzuchu. I też popełniłam błąd goląc jaśniutkie włoski na brodzie, teraz raz na jakiś czas idę na laser, bo są grubsze i ciemne. Gratuluję odwagi laskom co golą całą twarz, może są tym niewielkim odsetkiem, gdzie po kilku latach włosy im nie ciemnieją.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie jej ogladac, mimo ze niektore filmy po tytule widze ze moglyby mnie zainteresowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość erfe napisał:

A to, że włosy z wiekiem i pod wpływem zmian hormonalnych mogą ciemnieć albo robią się grubsze i właśnie bardzo często dotyczy to twarzy. Jak zaczniesz golić w takim przypadku to już nie będziesz musiała to robić non stop. U mnie przykładowo jasne włoski na nogach zaczęły ciemnieć, podobnie linia na brzuchu. I też popełniłam błąd goląc jaśniutkie włoski na brodzie, teraz raz na jakiś czas idę na laser, bo są grubsze i ciemne. Gratuluję odwagi laskom co golą całą twarz, może są tym niewielkim odsetkiem, gdzie po kilku latach włosy im nie ciemnieją.

 

Włosy się zmieniają przez hormony A nie przez golenie. Ja prdl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desd

Laska skończ pierdzielić, że golenie nie wpływa na włosy. To jakim cudem nie golony biały meszek nad wargą nie wzmocnił się, a włosy na brodzie już tak i muszę chodzić na laser? Tam hormony już nie działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dino
15 godzin temu, Gość ja sie pytam napisał:

Nigdy w zyciu nie odwazylabym sie golic twarzy, one sa wszystkie powalone. Widzialyscie ten filmik z podkladem na upaly? Czy kobiety naprawde nakladaja codziennie na twarz taka szpachle? Maluje sie codziennie, ale zawsze uwazam, zeby podkladu bylo minimalnie, bardziej zeby wyrownac, niz zaszpachlowac, nawet jak cos przebija, to to nie jest az taki problem. A one tony tego wszystkiego, podklad, kontur, boze. Tez sie tak malujecie?

Łomatko... Nareszcie ktoś normalny... A myślałam, że jestem przebrzmiałym dinozaurem, robiąc tak samo 🙂 

Nie golę też rąk - mam na nich mięciutki puszek, który mój facet uwielbia i porównuje do brzoskwini 🙂 Może jak ktoś ma szczecinę dzika (pracowałam kiedyś z dziewczyną, która miałą coś takiego na łydkach), to powinien, ale nikt poniżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuck
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Włosy się zmieniają przez hormony A nie przez golenie. Ja prdl.

Przez golenie też. "Weź nie ..." 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuck

"Weź nie pier/dol" 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Samo Wrażenie
15 godzin temu, Gość gość napisał:

Ostatnio  nie da się jej oglądać bo strasznie zadziera nosa  - a była kiedyś  taka fajna normalna

Dokładnie. Wygłasza monologi ex cathedra tonem jedynie słusznej ekspertki, niestrawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
15 godzin temu, Gość ja sie pytam napisał:

Nigdy w zyciu nie odwazylabym sie golic twarzy, one sa wszystkie powalone. Widzialyscie ten filmik z podkladem na upaly? Czy kobiety naprawde nakladaja codziennie na twarz taka szpachle? Maluje sie codziennie, ale zawsze uwazam, zeby podkladu bylo minimalnie, bardziej zeby wyrownac, niz zaszpachlowac, nawet jak cos przebija, to to nie jest az taki problem. A one tony tego wszystkiego, podklad, kontur, boze. Tez sie tak malujecie?

Agnieszka mówi że do kremu BB dodała troche podkładu więc co jest strasznego w takiej mieszance? Nie jest to przecież jakaś mega szpachla, tym bardziej że ona w tym była na evencie więc musiała dobrze wyglądać.

nie czaje jak można golić włosy na twarzy, no chyba że wąsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na lubię mieć włosy  na cispku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze znawstwem
4 minuty temu, Gość Lol napisał:

Agnieszka mówi że do kremu BB dodała troche podkładu więc co jest strasznego w takiej mieszance? Nie jest to przecież jakaś mega szpachla, tym bardziej że ona w tym była na evencie więc musiała dobrze wyglądać.

nie czaje jak można golić włosy na twarzy, no chyba że wąsa.

Wąsa się nie goli, bo odrasta jak u Wałęsy 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rany
15 godzin temu, Gość erfe napisał:

podobnie linia na brzuchu.

myślałam, że tylko faceci mają Ścieżkę Miłości... brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
1 godzinę temu, Gość ze znawstwem napisał:

Wąsa się nie goli, bo odrasta jak u Wałęsy 😛 

Robi się szczecinka jak na nogach- stąd niektórym wydaje się że te włoski rosną grubsze od golenia. Lepiej  woskować lub laserem to usuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
6 godzin temu, Gość To Samo Wrażenie napisał:

Dokładnie. Wygłasza monologi ex cathedra tonem jedynie słusznej ekspertki, niestrawne.

I żeby to chociaż miało ręce i nogi... Jej zasób słownictwa to jest po prostu TRAGEDIA 🤦‍♀️ 

Niech ona więcej nie mówi i zostanie przy malowaniu się z podkładem muzycznym 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk
5 godzin temu, Gość Lol napisał:

Robi się szczecinka jak na nogach- stąd niektórym wydaje się że te włoski rosną grubsze od golenia. Lepiej  woskować lub laserem to usuwać

No te wloski odrastaja wszystkie w tym samym czasie, pod swiatlo musi byc to widac. Ona sie musi codziennie golic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori

Laski, ale jesteście dziwne. Włosy nie robią się twardsze ani ciemniejsze...To MIT. Takie jest wrażenie bo obcina się włos pod pewnym kątem. Trochę poczytajcie. 

DIM nie znoszę. Jest taka wyniosła... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość dori napisał:

Laski, ale jesteście dziwne. Włosy nie robią się twardsze ani ciemniejsze...To MIT. Takie jest wrażenie bo obcina się włos pod pewnym kątem. Trochę poczytajcie. 

DIM nie znoszę. Jest taka wyniosła... 

Może nie robią się grubsze, ale odrastają wszystkie w tym samym czasie i robi się taka szczecinka, bo ta odcięta końcówka jest ostra. Nie chciałabym mieć czegoś takiego na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcd

Zgadzam się, bardzo ładne robi makijaże, świetne blendowanie, ale jej zasób słownictwa jest dramatyczny. Wszystko jest "mega"... 

Powinna wrzucać tylko tutoriale z muzyką. Ton eksperta też się pojawił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flo

Glamshop podjął współpracę z nią i Zientek. Będzie paleta cieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Flo napisał:

Glamshop podjął współpracę z nią i Zientek. Będzie paleta cieni. 

Nie ma szans, żebym kupiła. Niechęć do nich wygrywa z najszczersza sympatią do Hani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie ma szans, żebym kupiła. Niechęć do nich wygrywa z najszczersza sympatią do Hani. 

Co jest w nich takiego złego? Są dość nudne w swoich filmikach, ale tak poza tym...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolo

Odsybskrybowałam ją parę miesięcy temu. Ciągle to samo na kanale, promowanie wibo, niedotrzymywanie obietnic (seria podkładów ) , wyniosły ton i najgorsze - ubogi leksykon. Po prostu nie da się jej słuchać,  nie rozwija się, i jak ktoś słusznie wyżej napisał - wszystko jest mega. Dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhjjj

Strasznie wkurzająca osoba! Niespójna... mówi w okropnie nudny a zarazem wyniosły sposób, głosem takim jakby miała zaraz zejść... Do tego ostatnio pokazywała historię swojego tatuażu. No nie gra mi to ze sobą... Ale poza głosem i stylem wypowiedzi drażni mnie w niej brak mimiki twarzy. Tylko usta jej się ruszają, ale one też są dziwne - jakby miała kartofla w buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mi coś w niej nie pasuje. Ostatnio tylko i wyłącznie zachwyty nad produktami ze współprac, nic nowego, zero świeżości. Też mnie irytuje jak poruszają się tylko jej usta a reszta jest sztywna, czy ona zawsze tak miała? Ona miała jakiś czas temu wypełnianie w dolinie łez, w nosie i łuk kupidyna, może to ma jakieś znaczenie? Jest taka nuuuuuuuuuuuudna, że nie mogę czasami jej słuchać. Mimo, że jej makijaże są takie czyste i świeże, pięknie wyblendowane to niestety nie są jakieś bardzo ekscytujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×