Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kala

Matka z depresją wysyła dziecko do żłobka

Polecane posty

Gość kala

Moja sąsiadka ma chyba depresję. Tzn twierdzi że ma, chodzi na terapie i bierze jakieś leki na to. Po konsultacji z psychiatrą stwierdziła, że najlepszym wyjściem będzie posłanie dziecka do żłobka i powrót do pracy. To jej drugie dziecko, pierwsze chodzi już do przedszkola, ale to wspólna grupa 0-4lata. Pociesza się, że młoda będzie ze starszą córką. Małą ma dopiero roczek. Nie wiem czy to odpowiedni czas na placówkę, nie wiem czy się nie usprawiedliwia chorobą. No i czy same leki nie wystarczą? Czy trzeba maluszka męczyć w imię choroby? Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Pilnuj swojego nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moje zdanie jest takie, ze jesteś głupia krowa, która nie ma swojego życia i obchodzi ją za mocno cudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja opinia jest taka, że to głupia prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowokatorka

Słabe prowo, nie ma grup wspólnych w takim wieku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosinna

W Skandynawii dzieci zaczynaje przedzskole od roku i rozwijaja sie swietnie. Bardzo dobry wiek na przygode z przedszkolem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosinna
1 minutę temu, Gość Prowokatorka napisał:

Słabe prowo, nie ma grup wspólnych w takim wieku 🙂

W Skandynawii sa, wiec moze autorka nie mieszka w Pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość kala napisał:

Moja sąsiadka ma chyba depresję. Tzn twierdzi że ma, chodzi na terapie i bierze jakieś leki na to. Po konsultacji z psychiatrą stwierdziła, że najlepszym wyjściem będzie posłanie dziecka do żłobka i powrót do pracy. To jej drugie dziecko, pierwsze chodzi już do przedszkola, ale to wspólna grupa 0-4lata. Pociesza się, że młoda będzie ze starszą córką. Małą ma dopiero roczek. Nie wiem czy to odpowiedni czas na placówkę, nie wiem czy się nie usprawiedliwia chorobą. No i czy same leki nie wystarczą? Czy trzeba maluszka męczyć w imię choroby? Jakie jest wasze zdanie?

Powiedz- w jaki sposób pomagasz sasiadce? Zajmujesz się jej dziećmi? Dokladasz do rachunków? Kupujesz jedzenie? Nie? To zamknij swoją jadaczkę, bo nie masz żadnego prawa, żeby osądzać tę kobietę! To nie jest twoja  sprawa, gdzie ona oddaje swoje dzieci. Zajmij się swoimi durna kwoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

A właśnie że są. Moje dziecko chodzi do żłobko-przedszkola na przykład i tam mają 25 dzieci wszystkich w wieku od 6 miesięcy do 3.5 roku i razem są w dwóch salach z 6 paniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
6 minut temu, Gość ona napisał:

A właśnie że są. Moje dziecko chodzi do żłobko-przedszkola na przykład i tam mają 25 dzieci wszystkich w wieku od 6 miesięcy do 3.5 roku i razem są w dwóch salach z 6 paniami.

I co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Skoro są żłobki dla dzieci w tym wieku, to znaczy, że jest zapotrzebowanie. Matka ma prawo podsyłać dziecko do żłobka, lepsze to niż mama na psychotropach z dzieckiem w domu. Jeśli praca jej pomoże to mądra decyzja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaprawie zdrowa

A co jest złego w matce na psychotropach? Spotkałaś kiedyś taką? Pewnie nawet byś nie zauważyła. Psychotropy stabilizują nastrój i matka jest zadowolona z życia, szczęśliwa i świetnie daje sobie radę z dzieckiem. Przecież ani nie usypiają te leki ani nie powodują, że matka jest naćpana. Te s grupy SSRI są lekkie i nie powodują żadnego haju.

A laska co pisała o żłobkach łączonych pewnie nawiązała to tekstu o prowo, że nie ma takich żłobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×