Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bbjdj

Ciężarne, dlaczego obrzydzacie ludzi swoim wyglądem na płazy

Polecane posty

Gość Bbjdj

Cyce jakby miały zaraz eksplodować i oblać wszystkich dookoła mlekiem, do tego ten obrzydliwy bebzon z pępkiem wywalonym na druga stronę jak wentyl od piłki. To jest obrzydliwe. Dlaczego w ogóle przychodzicie na plaże? Wyglądacie jak bezkształtne mutanty z tymi brzuchami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kup wyzszy parawan :D ja sie nie przejmuje swoim wygladem i nie obchodzi mnie co Ty o tym sądzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynki
4 minuty temu, Gość Bbjdj napisał:

Cyce jakby miały zaraz eksplodować i oblać wszystkich dookoła mlekiem, do tego ten obrzydliwy bebzon z pępkiem wywalonym na druga stronę jak wentyl od piłki. To jest obrzydliwe. Dlaczego w ogóle przychodzicie na plaże? Wyglądacie jak bezkształtne mutanty z tymi brzuchami. 

Jesteś chora,pewnie bezpłodna zazdrośnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
7 minut temu, Gość Bbjdj napisał:

Cyce jakby miały zaraz eksplodować i oblać wszystkich dookoła mlekiem, do tego ten obrzydliwy bebzon z pępkiem wywalonym na druga stronę jak wentyl od piłki. To jest obrzydliwe. Dlaczego w ogóle przychodzicie na plaże? Wyglądacie jak bezkształtne mutanty z tymi brzuchami. 

Prowo żeby wywołać gównoburzę  😁 

Twoja mama też tak wyglądała mając Ciebie w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbsbssb
21 minut temu, Gość Ewa napisał:

Prowo żeby wywołać gównoburzę  😁 

Twoja mama też tak wyglądała mając Ciebie w brzuchu.

Hahaha No i wyglądała tak jak wy obleśne wieloryby. Ale argument muahahaha usmialam się po pachy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już myślałam że zmądrzałaś bo dawno głupiego komentarza od Ciebie nie widziałam. A tu proszę znowu wróciłaś- moja ulubiona prowokantka na kafe. Cieszę się bo znowu się pośmieje trochę. Dziewczyny nie reagujcie. To znów ten zdesperowany bezpłodny babsztyl ma gorsze dni. Szkoda tylko że ostatnio tak się żaliłaś pod swoim wątkiem że nie możesz mieć dzieci i jaka Ty to biedna i wtedy nawet zrobiło mi się Ciebie żal ( nie zaprzeczaj  ze to nie ty bo mam specjalnie screeny z tego wątku- podpisana jak zwykle tak samo;) a teraz znów ci hormony szaleją i się wyżywasz na kobietach które mają coś czego Ty mieć nie będziesz ,,wywalony bebzon z pepkiem jak wentyl od piłki" no szkoda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejny wieloryb

Widzę do psychiatry nadal się nie udałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Bbjdj napisał:

Cyce jakby miały zaraz eksplodować i oblać wszystkich dookoła mlekiem, do tego ten obrzydliwy bebzon z pępkiem wywalonym na druga stronę jak wentyl od piłki. To jest obrzydliwe. Dlaczego w ogóle przychodzicie na plaże? Wyglądacie jak bezkształtne mutanty z tymi brzuchami. 

Bo mamy na to ochotę  i chooj ci  do tego. Ciebie to matka w kapuście ewidentnie znalazła,  Bo gdzie indziej takiego głąba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typ

To nie chodź na plażę jak ci przeszkadzają kobiety w ciąży.Mają coś czego ty nigdy mieć nie będziesz.Oddałabyś wszystko żeby mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typ

Autorka,a może adopcja skoro nie możesz mieć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

I co żal du*e sciska że Ty takiego obrzydliwego bebzona NIGDY mieć nie będziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu pomoże tylko i wyłącznie przeszczep mózgu... Stan pacjenta - beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahsjxkwjed
2 minuty temu, Gość Typ napisał:

Autorka,a może adopcja skoro nie możesz mieć dziecka?

Przecież ta kobieta jest niezrównoważona nikt takiej osobie dziecka nie da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powinnaś autorko jeszcze napisać . 40-50 letni pierdziel z piwnym, owłosionym, majestatycznie sterczącym, dużym brzuszyskiem, to piękny widok. Mmm ... mniam, mniam. 

No co? Konsekwencja musi być. 😂😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciezarne kiedys schudna i beda miały talie osy a ty juz zawsze taka głupia pozostaniesz. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciezarne kiedys schudna i beda miały talie osy a ty juz zawsze taka głupia pozostaniesz. 🙂 

Pomarzyć można 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pomarzyć można 😂😂😂

Moje marzenia spełbiam ale ktos tu mu chyba kompleksy na punkcie nie spełnionych marzen. 🤣🤣🤣 niestety somo sie nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Już myślałam że zmądrzałaś bo dawno głupiego komentarza od Ciebie nie widziałam. A tu proszę znowu wróciłaś- moja ulubiona prowokantka na kafe. Cieszę się bo znowu się pośmieje trochę. Dziewczyny nie reagujcie. To znów ten zdesperowany bezpłodny babsztyl ma gorsze dni. Szkoda tylko że ostatnio tak się żaliłaś pod swoim wątkiem że nie możesz mieć dzieci i jaka Ty to biedna i wtedy nawet zrobiło mi się Ciebie żal ( nie zaprzeczaj  ze to nie ty bo mam specjalnie screeny z tego wątku- podpisana jak zwykle tak samo;) a teraz znów ci hormony szaleją i się wyżywasz na kobietach które mają coś czego Ty mieć nie będziesz ,,wywalony bebzon z pepkiem jak wentyl od piłki" no szkoda 🙂

A ty zamiast zajmować się nowo narodzonym dzieckiem szukasz wariatek na Kafe i kolekcjonujesz screeney z ich tematów na swoim komputerze. Typowa kafeteryjna MADKA. Współczuje dziecku.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tego samego powodu, dla którego Ty obrzydzasz innych swoim wyglądem na ulicy - bo możemy i mamy to w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×