Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znalazałm mieszkanie które miałam wskazać kobiecie z MOPSU aby mi przyznali i nadal nie chca przyznac, mam 3 dzieci, mieszkam w tym mieszkaniu, wynajmuje co zrobic aby mi je przyznali

Polecane posty

Gość gość

Halo czy jest w takim razie cos co moge zrobic, czy panstwo nie moze kupic tego mieszakania dla mnie a ja bym tam mieszkala, tak latwiej by bylo dla wszystkich przeciez jak to zalatwic, a czy nie moge go zasiedziec, mieszkam tam 7 miesiecy narazie wszedzie blisko, wyprowadzac sie nie widze absolutnie mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iokl

Lecz się na głowe chora głupia szmato!! Oddaj te bachory do domu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankiju

Jaja se robisz? Idź z tą propozycjà to Cie śmiechem zabiją😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejaa

Nie wierze w co czytam!!! Ciebie powinno się ubezwłasnowolnić a dzieci odebrać!!! Zglaszam ten temat na policje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
20 minut temu, Gość Jejaa napisał:

Nie wierze w co czytam!!! Ciebie powinno się ubezwłasnowolnić a dzieci odebrać!!! Zglaszam ten temat na policje!!!

E chyba policja na głupotę /lub /i prowokacje raczej nie pomoże. Wiele osób z takich lub innych względów dzieci mieć nie powinno a mają i to często po kilkoro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ludzie przeciez to jest prowokacja. Do roboty trolu zamiast zabawiac sie wypisywaniem bzdur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakksss

Dej  mie za darmo mieszkanie  za uśmiech bombelków moich każde z innym bo jestem samotnom madkom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teszmama

Do pania ałtorki tegio tematu ja jestem samotniom madkiom pienć dzieci czy państwo lub mops tesz dałoby mi mnieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juop

Jest zapomoga na czynsz idź zapytaj do mops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juop
2 minuty temu, Gość Teszmama napisał:

Do pania ałtorki tegio tematu ja jestem samotniom madkiom pienć dzieci czy państwo lub mops tesz dałoby mi mnieszkanie

Mam nadzieje, że tą pisownią robi sobie ktoś jajca😁 bo nie wierze, że istnieje takie upośledzenie umysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka

Autorko, jak masz tam swoje rzeczy od 7 miesięcy to państwo jak najbardziej ma obowiązek kupić ci mieszkanie, albo nawet dom. Dzieci rosną, każde musi mieć swoj pokój, sypialnia dla ciebie, wspólny salon, No i pokoje gościnne dla ojców dzieci. Zdaje się ojców jest trzech?

Dodatkowo 3 łazienki, albo chociaż dwie plus toaleta. Taki dom to z 300 metrów. Spokojnie ci państwo kupi, tylko musisz poprosić. Ja bym do podania dołączyła jakieś zdjęcia z magazynów wnętrzarskich, jak ma być wszytko urządzone. Zeby, było jak lubisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Sylka napisał:

Autorko, jak masz tam swoje rzeczy od 7 miesięcy to państwo jak najbardziej ma obowiązek kupić ci mieszkanie, albo nawet dom. Dzieci rosną, każde musi mieć swoj pokój, sypialnia dla ciebie, wspólny salon, No i pokoje gościnne dla ojców dzieci. Zdaje się ojców jest trzech?

Dodatkowo 3 łazienki, albo chociaż dwie plus toaleta. Taki dom to z 300 metrów. Spokojnie ci państwo kupi, tylko musisz poprosić. Ja bym do podania dołączyła jakieś zdjęcia z magazynów wnętrzarskich, jak ma być wszytko urządzone. Zeby, było jak lubisz. 

Zapomniałaś o dużym ogrodzie, przecież dzieci muszą gdzieś hasać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o taaaak :D

Tak i w ogrodzie koniecznie trampolina i basen dla dzieciaczków. A dla mamusi zestaw ogrodowy plus duuuuży grill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka

No to raczej oczywiste, bo domy zazwyczaj stoją w ogrodach. Kwestia basenu czy grilla jest jak najbardziej warta podniesienia w podaniu. Czasem komisje zapominają o detalach, a to przecież z nich składa się zycie. Jeśli się czegoś nie wspomni w podaniu, to potem całe lata trwa odkręcanie tego. Pisanie o nowy dom, mozolne wyliczanie  kubatury basenu, rozmiaru altany na grilla, kolory markiz...itp. Uważam, ze najlepiej od razu wszystkiego dopilnować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Jenyy ja nie chcem jakiegos domu z willą i basenem i trampolinom! Ja chce tylko to mieszkanie gdzie teraz mieszkam i wynajmuje. Mowilam Pani wlascicielce że chcialabym to mieszkanie na wlasnosc to mi powiedziala że mogla by sprzedac za 210 tysiency ale nie bardzo by chciala bo woli miiec kase z wynajmu. Nie wiem pojde do mops i zapytam czy panstwo kupi mi za te 210 tysiency, bym sprzatala w mopsie za darmo przez kilka lat.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co tam dom niech od razu państwo kupi zamek dla "bombelkow" i królowej matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jprsloe

A idź i się ośmieszysz tylko chora rozkładaczko nóg!! Jak mozna miec 3 dzieci kazde z innym:/Niech Ci tatusiowie fundną mieszkanko dla Waszych bąbelkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajkha

Jeden ojciec nie jest polakiem? To pewnie murzyn😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko, z całym szacunkiem, ale wymóg alimentowania dzieci i zony dotyczy wyłącznie ojca. W Twoim przypadku ojców. To do nich powinnaś pójść i poprosić o pieniądze na zakup mieszkania. Co ma państwo do Twoich dzieci? Ono Ci ich przecież nie zrobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko, z całym szacunkiem, ale wymóg alimentowania dzieci i zony dotyczy wyłącznie ojca. W Twoim przypadku ojców. To do nich powinnaś pójść i poprosić o pieniądze na zakup mieszkania. Co ma państwo do Twoich dzieci? Ono Ci ich przecież nie zrobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iopojj

Państwo bawi sie w rozdawnictwo patologii to im sie teraz w dupach przewraca. Dej dej jeszcze wiecej dej bo jestem madka. A zdychajcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×