Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elza

Właśnie spędzam wakacje w Chinach

Polecane posty

Gość Elza

i mam wielką ochotę wyskoczyć na pyszne danie z Chińskiego Psa Mięsnego w sosie słodko kwaśnym z ryżem i surówką z pędów bambusa. Szkoda, że w Polsce nie serwują takich pyszności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dch

Głupoty piszesz. Chińczycy jedzą w lato koty nie psy. Zupa z kota ochładza a z psa rozgrzewa.

Nie wymyślam złośliwie i prowokacyjnie- byłam w chinach i tak pamiętam że mówił przewodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza

To widocznie byłaś nie w tej samej części Chin co ja, bo w tej, w której ja jestem serwują Chińskiego Psa Mięsnego. Świeżo utłuczonego w różnych sosach i aromatycznych ziołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dch

Jaka to część Chin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza

W prowincji Yulin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i co w związku z tym? Nie rozumiem o czym jest temat i jakie jest pytanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gratuluję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor

No temat jest jak najbardziej na czasie, koleżanka chwali się na Kaffee zawartością talerza. Pewnie to samo robi na Instagramie i Facebooku. Taka teraz moda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Elza napisał:

i mam wielką ochotę wyskoczyć na pyszne danie z Chińskiego Psa Mięsnego w sosie słodko kwaśnym z ryżem i surówką z pędów bambusa. Szkoda, że w Polsce nie serwują takich pyszności.

a zupę z ludzkich płodów już jadłaś? takich 8-9 miesięcznych? podobno bardzo zdrowa, w chinach to ogromny delikates dla elit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wla

Przecież w Polsce też jedzą chińczyki zupę z psa tyle że musisz po kryjomu zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wla
4 minuty temu, Gość gość napisał:

a zupę z ludzkich płodów już jadłaś? takich 8-9 miesięcznych? podobno bardzo zdrowa, w chinach to ogromny delikates dla elit.

Jak dla elit to nie jadła hahahha ona je tylko mieszczanskie potrawy hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty123
1 godzinę temu, Gość dch napisał:

Głupoty piszesz. Chińczycy jedzą w lato koty nie psy. Zupa z kota ochładza a z psa rozgrzewa.

Nie wymyślam złośliwie i prowokacyjnie- byłam w chinach i tak pamiętam że mówił przewodnik.

Ale bzdury piszesz, bo nie ma czegoś takiego jak stricte Chińczycy, to nie jest jednololity naród i oni się za takowy nie uważają. Dzielą ich nawet języki. Każdy region to jest osobny naród ze swoją kulturą, kuchnią, tradycjami, językiem, a wewnątrz tego jeszcze są mikro społeczności, które chiński to mają jedynie paszport jak np. ludność Mosuo, więc nie wylatuj mi tu ze swoją wycieczką z Januszex Holiday skrojoną pod naiwniaków i ignorantów, bo ja tam mieszkałam 4 lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAdamm

Na taką daleką podróż na pewno przydadzą się duplikaty dokumentów z dokumencikpl, bo nigdy niewiadomo co nas moze spotkac. Mnie raz w hotelu okradli i cale szczescie mialem te duplikaty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×