Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Waga dziecka 38tc

Polecane posty

Gość Gość

Na wczorajszym USG (38tc) waga mojego dziecka wynosiła 2950g. Wydaje mi się to jakoś zbyt dużo tym bardziej że błąd może wynosić +/- 500g. Porod za 12 dni- na pewno nie dłużej ponieważ jeśli nie urodze do 12 dni to mam się udać do szpitala na wywoływanie porodu z racji cukrzycy ciążowej. Moja ginekolog ma bardzo dobry sprzęt i duże doświadczenie więc mam nadzieję że waga faktycznie jest taka a nie np 3500g. Jak myślicie czy przez te 12 dni dziecko jeszcze dużo przybierze na wadze? Ile ważyły wasze dzieci w 38 tc? Tak jak mówię mam cukrzyce więc jestem świadoma że moje dziecko może być większe niż inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Moja pierwsza córka w 38 ważyła 4kg 😉 urodziła się w 42tc z.waga 4590 🙂

druga córka w dzień przed CC (w 38tc) miała ok 4-4100, a urodziła się 3890. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamama

Moim zdaniem to aż dziwne że cukrzyca a taka ładna waga. Urodziłam 14 dni przed terminem córkę 4250g tego dnia usg pokazywalo że ma 4400g więc dużej różnicy nie było. Rozwiązanie wcześniejsze właśnie z powodu wagi a cukrzycy nie miałam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ja urodziłam w 38 tygodniu córkę z waga 2900 a syna w 37 tygodniu z waga 3100, na pewno lżej rodzi się mniejsze dzieci - obyło się bez cięcia i pęknięcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Basia

Ja jestem w 36 tygodniu i moje dziecko waży prawie 3 kg. Nie wiem dlaczego ubzduralas sobie, że to za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Mi robili usg kilka dni przed porodem na super usg i bylo 3500 a urodzilam 4120kg. Ot taka mala roznica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to się mało kiedy sprawdza. Koleżanka dzień przed porodem miała usg i córcia miała ważyć nie całe 3kg. Urodziła się 3980. 

Napisz jak urodzisz dzidzie ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To mój syn miał mieć prawie 4 kg( usg w dzień porodu) a urodził się z waga równe 3 kg.To nie było więc 0,5 kg różnicy a prawie 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×